4-х клапанні ящики, Луцьк

4-х клапанні ящики, Луцьк

4-х клапанні ящики
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Луцьккартон
Телефон: .............. (067)3327475
0 (332) 720039
Email: .................... Написати листа


5 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару 4-х клапанні ящики

Ящик четырехклапанный со смыкающимися наружными клапанами - обычный короб из гофрированного картона: два внутренних клапана по ширине и два внешних по длине на дне и крышке короба. Имея равную высоту, при сборке внешние клапаны образуют стык.

Материалы: трехслойный картон - Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25 с различными типами гофры: "В", "С", а также пятислойный - П31, П32, П33, П34 печать: 3-х цветовой печать.

ТзОВ "Луцьккартон" — це дочірня компанія концерну волинських виробників гофрокартону. До переліку цих організацій входять: ТзОВ "Володимирська фабрика гофротари", ТзОВ "Модепак", ТзОВ "Луцьккартон"

На ринку упаковки наша організація досягла певного успіху та здобула досвід, яким готова поділитися зі своїми клієнтами. Компанія стрімко розвивається і вже досягла високого рівня, завдяки постійному вдосконаленню і шанобливому ставленню до кожного клієнта. Співпраця з ТОВ "Луцьккартон" є запорукою успіху та надійності, адже основна мета компанії — сприяння розвитку бізнесу клієнта, надання якісної продукції і послуг.

На даний момент наша організація володіє рядом сертифікатів, серед яких: посвідчення про якість, гігієнічний висновок СЕС на гофрокартон, гігієнічний висновок СЕС на гофроящик. Клієнтами ТОВ "Луцьккартон" є відомі на увесь світ міжнародні організації. Якісна європейська сировина, сучасне обладнання, автоматизація виробництва і зменшення впливу людського фактору на виробничий процес дозволяють досягати високих показників якості товарів. Вся продукція — екологічно чиста, підлягає вторинній переробці і абсолютно безпечна для використання у харчовій промисловості, зокрема для фасування картопляних чіпсів, чаю, солі, соди, прянощів та ін.

ТОВ "Луцьккартон" пропонує великий вибір картонної та паперової упаковки, технічний картон (КГ), тришаровий і п’ятишаровий картон білого і бурого кольору.Фото 4-х клапанні ящики

4-х клапанні ящики фото 0
Товари схожі на 4-х клапанні ящики

Ящики картонні луцьк
3 грн.
коробка для піци луцьк
картон палітурний луцьк
гофролист луцьк
упаковка для мебели луцьк

Інші товари схожі на 4-х клапанні ящики

Куплю Поддоны деревяные новые луцьк
87 грн.
Пакети для сміття луцьк
  грн.
Поліетиленові пакети Zip-Lock луцьк
  грн.
Куплю Палети Піддони б/в луцьк
Захисна самоклеюча плівка луцьк
Шукати на порталі: ящики оптомгофроящики від виробника4-х клапанні ящики Луцькпродам ящикитарагофротара для пакуванняупаковка

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу