Еміграція в Канаду родиною, Луцьк

Еміграція в Канаду родиною, Луцьк

Еміграція в Канаду родиною
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Шенгенські візи
Телефон: .............. Відкриття шенген візи +38О99З4I7452; +38О96О587858
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Еміграція в Канаду родиною

Навіть сама приваблива перспектива пройти навчання в Канаді не була б такою манливою, якщо б студентам доводилося розлучатися з найдорожчим - сім'єю. Рік, два, а може, й більше без можливості бачити дружину/чоловіка та дітей - сумно. Але канадська імміграційна політика, на щастя, за програму "Родина в Канаді".

Подружжя

Дружина або чоловік (у тому числі цивільні) іноземного студента Канади мають право подати заявку на отримання Дозволу на Роботу за умови, що друга половинка проходить очне навчання в одному з навчальних закладів, перерахованих нижче:

а) державному навчальному закладі (наприклад, Douglas College у Ванкувері або Sheridan College в Торонто, та інші)

б) приватному навчальному закладі, яке слід тим же правилам, що і державні навчальні заклади, і половина бюджету якого формується за рахунок державних субсидій

в) приватному навчальному закладі, що здобув право присуджувати наукові ступені, ступеня Асоціату або Асоціату та Бакалавра (наприклад, Columbia College у Ванкувері та інші)

При дотриманні цих умов дружина або чоловік можуть претендувати на Дозвіл на Роботу в Канаді, яка дає їм право працювати на території Канади і не прив'язане до конкретного роботодавця (тобто open work permit). Термін його дії зазвичай дорівнює тривалості навчальної програми чоловіка або дружини.

Безперечно, дане правило імміграційної служби Канади має масу переваг:

дозволяє не розлучати сім'ї на тривалий період

дає можливість обом подружжю отримати досвід роботи в Канаді і забезпечувати себе фінансово

може послужити додатковим способом для імміграції (супроводжуючий чоловік або дружина можуть отримати роботу, що дає право подати документи на імміграцію, і не чекати отримання дозволу на Роботу по закінченні навчального закладу партнером, проходять навчання у Вузі)

Неповнолітні діти

Діти також мають право приїхати в Канаду, якщо один з їх батьків отримує Дозвіл на Навчання або Дозвіл на Роботу.

Більше того, вони мають право проходити навчання в школі без необхідності отримання Дозволу на Навчання до досягнення ними повноліття в таких випадках:

неповнолітні діти, які відвідують дошкільний заклад або дитячий сад,

неповнолітні діти, які вже знаходяться в Канаді з батьками, що мають дозвіл на роботу або навчання в Канаді, і які хочуть відвідувати дошкільний заклад, початкову або середню школу.

Вікові рамки поняття неповнолітні у Канаді дещо різняться від провінції до провінції.

Так, в Альберті, Манітобі, Онтаріо, провінції Принца Едуарда, Квебеку і Саскачевані - це до 18 років.

Тоді як, в Британській Колумбії, Нью-Брансвік, Ньюфаундленді, Нової Шотландії, в Північно-Західних територіях, Нунавуте та Юконі - до 19 років.

Як і коли подати документи на членів сім'ї

На цей рахунок існує два можливих варіанти:

1) Подавати документи на візи членам сім'ї одночасно з пакетом документів майбутнього студента канадського навчального закладу

2) Подавати документи на візи членам сім'ї після отримання дозволу на Навчання головним подавателем документів. При цьому важливо вказати всіх членів сім'ї, які будуть супроводжувати студента в Канаду.

Не забувайте, що канадська імміграційна служба бажає впевнитися у тому, що ні ви, ні ваша сім'я не будете бідувати в Канаді, тому і довідка з банку має містити суму з розрахунком на всіх членів сім'ї. 

Членам вашої сім'ї доведеться пройти через звичайну процедуру отримання візи в Канаду, включаючи мед комісію та отримання довідки про відсутність судимості.Фото Еміграція в Канаду родиною

Еміграція в Канаду родиною фото 0
Товари схожі на Еміграція в Канаду родиною

Віза в Канаду луцьк
Імміграція в Канаду через навчання луцьк

Інші товари схожі на Еміграція в Канаду родиною

віза в Польщу луцьк
Открытие шенгенских виз в страны Евросоюза луцьк
100% Открытие шенгенских виз в короткие сроки луцьк
Помощь в открытии шенгенских виз луцьк
запрошення та працевлаштування в Польщі! луцьк
Шукати на порталі: родина в Канадівиїзд в Канадувіза в Канадувиза в Канадувиезд в Канадуэмиграция в Канадуеміграція в Канадуканадская визаканадська віза ціна

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу