Імміграція в Канаду через навчання, Луцьк
Головна Товари Туристичні послуги Паспорти і візи Луцьк Імміграція в Канаду через навчання

Імміграція в Канаду через навчання, Луцьк

Імміграція в Канаду через навчання
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Шенгенські візи
Телефон: .............. Відкриття шенген візи +38О99З4I7452; +38О96О587858
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Імміграція в Канаду через навчання

Робота в Канаді для Випускників навчальних закладів - Імміграція в Канаду через навчання

Навчання в канадських державних навчальних закладах або на програмах, що мають державну акредитацію на видачу наукових ступенів, безумовно, має ряд переваг.

Перше - студенти отримують право працювати протягом своєї навчальної програми і не тільки при навчальному закладі.

Відповідно до змін, що набрав чинності 1 Червня 2014 року, студенти мають право на підробіток в Канаді з моменту початку їх освітньої програми. Під поняттям підробітку мається на увазі робота не більше 20 годин на тиждень під час навчальних семестрів і повний робочий день під час навчальних брейків/канікул. Важливим моментом є те, що студент повинен протягом всієї своєї програми навчання залишатися full-time студентом, тобто, повна навчальна зайнятість, може варіюватися від 3 до 4 предметів за семестр в залежності від навчального закладу.

Навіть при мінімальній заробітній платі, яка, наприклад, в Британській Колумбії в 2013 році склала $10.25, студент може в місяць при 20 годин роботи в тиждень заробляти від $820 Канадських доларів. А під час канікул, знову ж при мінімальної заробітної плати, нижче якої не може йти жоден роботодавець у цій провінції, і без урахування будь-яких переробок, за які роботодавець сплачує в 1.5 рази більше, в кишені у студента може виявитися від $1,640 доларів в місяць, за мінусом податкових відрахувань.

Можливо за три місяці канікул заробити на оплату чергового навчального семестру? При наявності бажання і цілей - більш ніж можливо. І це доведено практикою.

Друге - по закінченню навчання студенти мають право подати документи на Дозвіл на Роботу Випускника (Post-Graduate Work Permit). Максимальна тривалість такого дозволу може становити 3 роки.

Post-Graduate Work Permit

Це відкритий Дозвіл на Роботу, тобто не прив'язана до одного роботодавця. Так сказати, дороги для вас відкриті, вся Канада перед вами, всі компанії і будь-які спеціальності.

Строк дії такого Дозволу на Роботу визначається тривалістю навчальної програми. Для програм від 8 до 23 місяців Дозвіл на Роботу буде видано на аналогічний строк. Тобто, якщо програма навчання склала 1 рік, то і працювати на території Канади ви можете 1 рік. Студенти,отучившиеся на програмах від 2 років і більше, можуть стати щасливими володарями Дозволу на Роботу терміном до 3х років.

Після закінчення навчальної програми студент повинен отримати підтвердження з коледжу або університету/інституту про успішне завершення програми і відповідності всім академічним вимогам. Протягом 90 днів з дня отримання даного підтвердження студент повинен подати документи на Post-Graduate Work Permit при наявності ще діючого на момент подачі документів Дозволу на Навчання.

Іноземний студент може отримати такий Дозвіл на Роботу лише 1 раз незалежно від того, скільки навчальних програм він/вона успішно закінчили в Канаді.

Переваги Дозволу на Роботу?

Це ваша можливість, як новоспеченого канадського фахівця, благополучно іммігрувати в Канаду.

Умови імміграції варіюються в залежності від тієї роботи, яку ви зможете знайти, і від провінції, в якій будете працювати.

Але суть приблизно однакова, при наявності

а) місцевого канадського освіти (диплом або науковий ступінь, в деяких провінціях сертифікат), отриманого у вищезазначених навчальних закладах Канади і

б) роботи за однією із спеціальностей, перерахованих в кожній окремій провінційній програмі (тривалість досвіду роботи також варіюється в залежності від провінції від "тільки влаштувався і є job offer" до 1 року)

ви маєте право подати документи на імміграцію за Provincial Nomination Program (Провінційній програмі).

Ще одним варіантом може бути імміграція через Canadian Experience Class (CEC). Кандидат повинен мати 1 рік досвіду роботи з повною робочою зайнятістю на позиції, що вимагає спеціальну кваліфікацію. Крім цього, кандидат повинен продемонструвати відповідний рівень англійської мови по даній категорії імміграції.

Окремі можливості мають випускники програм з отриманням Master degree і PhD.

Безумовно, дані зміни носять позитивний характер і відкривають нові можливості для кваліфікованих фахівців. Отримати освіту в країні з високими єдиними навчальними стандартами - це мудра інвестиція в своє майбутнє. Але отримати досвід роботи в країні з ведучою стабільною економікою і масою перспектив - це міцний фундамент для вашого кар'єрного росту та імміграційних планів.Фото Імміграція в Канаду через навчання

Імміграція в Канаду через навчання фото 0
Товари схожі на Імміграція в Канаду через навчання

Віза в Канаду луцьк
Еміграція в Канаду родиною луцьк

Інші товари схожі на Імміграція в Канаду через навчання

віза в Польщу луцьк
Открытие шенгенских виз в страны Евросоюза луцьк
100% Открытие шенгенских виз в короткие сроки луцьк
Помощь в открытии шенгенских виз луцьк
запрошення та працевлаштування в Польщі! луцьк
Шукати на порталі: родина в Канадівиїзд в Канадувіза в Канадувиза в Канадувиезд в Канадуэмиграция в Канадуеміграція в Канадуканадская визаканадська віза цінаиммиграция в канадуімміграція в канаду

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу