Водостічні системи RAINWAY, Луцьк

Водостічні системи RAINWAY, Луцьк

Водостічні системи RAINWAY
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Водостічні системи RAINWAY

удь-який дах не буде в повному обсязі виконувати свої функції без встановлених водостічних систем. Стікає в усі боки, руйнує стіни і фундамент будівлі, збирається в калюжі і розмиває доріжки. 
          Спільне застосування водостічних систем RainWay 90 і RainWay 130 дозволяє комплексно вирішити задачу по збору дощової і талої води.        Спеціально розроблена форма жолоба не дозволяє навіть великим потокам води з даху переливатися через край і забезпечує жорсткість конструкції. При цьому забезпечується більший, ніж в аналогічних системах, корисний об'єм ринви, а значить і пропускна здатність водостоку. 
         Додаткові ребра по всій довжині підвищують стійкість до деформації, направляють потік води і запобігають налипання листя. Конструкція воронки дозволяє як сполучати між собою два жолоби, так і вставляти нерозрізаний жолоб з отвором під злив. Розсікачі потоку на внутрішній стінці розтруба запобігають утворенню водоверті на вході в трубу, збільшуючи прохідність. 
         Ущільнювачі з EPDM-каучуку герметизують з'єднання елементів системи, не перешкоджаючи лінійному розширенню жолобів. 
         Муфти та відводи для труб сконструйовані так, що розтруб з подвійною стінкою прикриває стик, в якому необхідно залишати зазор 1 см для лінійного розширення труби. Завдяки цьому зібрана система має естетичний зовнішній вигляд, не втрачаючи у функціональності. 
         Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів та використанню особливої ​​технології Co-Ex, водостічні системи RainWay 90 і RainWay 130 стійкі до механічних і ударних навантажень, температурних коливань від -40 ° С до +60 ° С, UV-випромінювання і агресивного навколишнього середовища. 
         Водостічні системи RainWay, розроблені в Україні, ефективно вирішують завдання відведення дощової і талої води з дахів особняків, гаражів та альтанок, багатоповерхових житлових і адміністративних будівель, промислових об'єктів. Набір елементів систем RainWay 90 і RainWay 130 сконструйований таким чином, що дозволяє збирати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і при необхідності може з'єднуватися з наземним водовідводом та зливової каналізацією.
         Дизайн і колірне рішення водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням даху не тільки з технічної, але і з архітектурної сторони.ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯПри проектуванні і виборі розміру водостічних систем необхідно, використовуючи проект будівлі, врахувати розташування водостічних труб на фасадах та ефективну поверхню даху.Спільне використання систем RainWay 90 і RainWay 130 дозволяє спрямовувати воду з великих і малих поверхонь даху, не збільшуючи кількість труб на фасаді.

Ефективна поверхня даху розраховують за формулою: Е = (В + С / 2)

Максимальна ефективна поверхня даху при інтенсивності опадів 75 мм / год

Для ефективної роботи водостічної системи необхідно правильно встановити жолоба. Край жолоба не повинен виступати за лінію ската даху. Край покрівлі повинен нависати над жолобом на рівні 1/3 і 1/2 ширини жолоба.

Якщо конструкція покрівлі не передбачає вітрової дошки, застосовуються відповідні подовжувачі кронштейнів жолобів.Фото Водостічні системи RAINWAY

Водостічні системи RAINWAY фото 0
Товари схожі на Водостічні системи RAINWAY

Водозливні системи СОФIТ + САЙТИНГ ВRIZA луцьк
Водозливні системи GALECO луцьк
Водозливні системи PVC (Польща) луцьк
Водозливні системи БРИЗА - BRIZA луцьк
Водостічна система Plastmo (Пластмо) луцьк

Інші товари схожі на Водостічні системи RAINWAY

Кронштейн металевий луцьк
Хомут ринви луцьк
Коліно 60 луцьк
Заглушка луцьк
Заглушка універсальна луцьк
Шукати на порталі: водозливні системиводозливні системи цінаводозливводозливні системи ціна Луцьккупити водозливні системикупити водозливкупити водозливні системи Луцькводостоки луцькводостічні системи луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу