Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500, Луцьк

Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500, Луцьк

Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500

Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500

 

Подвійний підсилювач потужністю 250 Вт

Подвійний підсилювач потужністю 250 Вт на подив легко може заповнити звуком великі клуби та приміщення і навіть забезпечити гучний звук на вулиці. Підсилювач класу D розроблений для отримання звуку чудової якості, а також забезпечення високої надійності і компактності пристрою.
Універсальний 10-канальний мікшер з виходами для моніторів і пристрої запису

Якщо у вашій групі більше учасників, ніж вхідних каналів системи STAGEPAS ™ 300, або у вас просто багато джерел для мікшування, то система STAGEPAS ™ 500 надасть вам 10 вхідних каналів: чотири мікрофонних або лінійних входу і три лінійних стереофонічних входи. Додатковий стереоканал можна використовувати для введення стерео або моно джерела. Крім виходів колонок у мікшері є лінійні виходи, які можна використовувати для підключення додаткових активних моніторних колонок і посилу вихідного сигналу мікшера в пристрій запису.
 

Фантомне живлення для конденсаторних мікрофонів

В мікшері STAGEPAS ™ 500 для чотирьох моновходів мікрофон / лінія використовується фантомне живлення з можливістю включення і виключення. Це дозволяє використовувати високоякісні конденсаторні мікрофони і всі переваги їх високої чутливості.

Вбудований компресор / лімітер, 2-смуговий еквалайзер і цифровий ревербератор SPX

У каналах 1 і 2 є перемикачі LIMIT / COMP, що дозволяють застосувати до них компресор або обмежувач. Обмеження корисно для запобігання перевантаження і спотворення при використанні джерел з широким динамічним діапазоном, а компресія може додати щільності вокалу, басу, гітарі та іншим джерелам, при цьому вони будуть краще звучати в міксі. Як і в мікшері STAGEPAS ™ 300, в моделі STAGEPAS ™ 500 є регулятори 2-смугового еквалайзера для кожного каналу і перемикачі REVERB для каналів 1-4. Окремий регулятор REVERB дозволяє задати параметри реверберації всього міксу.

Високоефективні 10-дюймові 2-смугові пасивні колонки

Акустичні системи STAGEPAS ™ 500 оснащені 10-дюймовими НЧ і 1 "-дюймовими ВЧ динаміками. Обидва типи динаміків дозволяють отримати чистий і якісний звук. Системи можна закріпити на стійках без стандартних адаптерів кріплення (діаметр отвору 35 мм).

Інші особливості

Перемикач MUSIC / SPEECH дозволяє оптимізувати параметри системи для отримання найчистішого звучання мови. XLR-роз'єми і моно входи, а також RCA-входи стереоканалів можна використовувати для підключення до багатьох різних джерел. Перемикачі MIC / LINE дозволяють вибрати рівень мікрофонного / лінійного входу каналів 1-4. Автоматичний лімітер запобігає пошкодженню підсилювача і колонок внаслідок перевантаження. Пульт так само оснащений світлодіодним індикатором вихідного рівня. У комплект входять кабелі для підключення пульта і акустичних систем. Додатково можна придбати адаптер BMS-10A для кріплення мікшера до мікрофонної стійки.
 

2 пасивні акустичні системи (10 "+1"),
 

10-канальний мікшерний пульт (4 моно + 3 стерео пари),
 

2-смуговий еквалайзер в каналі,
 

Фантомне живлення для каналів 1-4,
 

Компресор-лімітер,
 

Лінійний стерео вихід,
 

Ефект реверберації для каналів 1-4
 

Вбудований усілітелель потужності 2 х 250ВтФото Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500

Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500 фото 0
Товари схожі на Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500

Активна акустична система NGS PP2115AUES луцьк
Пасивний топ MAG MS 105 луцьк
Активна акустична система NGS PP2112A луцьк
Активна акустична система YAMAHA DSR-115 луцьк
Активна акустична система NGS PP2115A луцьк

Інші товари схожі на Акустичні системи YAMAHA STAGEPAS-500

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: колонкаколонкикупити колонкикупити колонки луцькакустична системасистема акустичнакупити акустичні системиакустичні системи луцькколонки YAMAHAYAMAHAкупити YAMAHAYAMAHA купитиакустичні системи недорогонедорогі акустичні системиколонкаколонкикупить колонкикупить колонки луцкакустическая системасистема акустическаякупить акустические системыакустические системы луцкколонки YAMAHAYAMAHAкупить YAMAHAYAMAHA купитьакустические системы недорогонедорогие акустические системы

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу