Аквасторож, Рівне

Аквасторож, Рівне

Аквасторож
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Сучасні системи обігріву
Телефон: .............. (097) 277 75 94
(099) 219 38 30
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Аквасторож

Про систему

«Аквасторож» - інноваційна система захисту при протіканнях і затопленні квартир. Автоматично блокує холодне та гаряче водопостачання при квартирних потопах.

 

Сфера застосування: захист майна та відповідальності власників квартир, котеджів, готелів, офісів та інших обєктів нерухомості.

 

 

  

 

 

 

Абсолютна безпека!«Аквасторож» спроектований безпечним для всіх користувачів. Напруга живлення всього 5 вольт - безпечна для використання в системах побутового водопостачання.

 

Абсолютна автономність!«Аквасторож» спроектований автономним для незалежності від розеток. «Аквасторож» здатний працювати від 2 до 6 років в автономному режимі від одного комплекту батарей!

 

Абсолютна надійність!«Аквасторож» спроектований потужним - для 100% перекриття кранів.

«Аквасторож Класика» - перша в світі система захисту при протіканнях з потрійним живленням:• мережевим універсальний міні-USB адаптером 5В (220В) • автономним живленням (батарейки 3шт, тип «С») • вбудованим джерелом безперебійного живлення (ДБЖ). ДБЖ, дублюючи основні типи живлення - мережеве та автономне, акумулює енергію і забезпечує 100% працездатність системи при виснажених батарейках і/або при відключенні електроживлення в квартирі. 

 Фото Аквасторож

Аквасторож фото 0
Товари схожі на Аквасторож

Інші товари схожі на Аквасторож

ковані лавки луцьк
Дачні будинки луцьк
Оренда екскаватора ЮМЗ рачок луцьк
Пам'ятник з червоного граніту луцьк
Пісок з доставкою луцьк
Шукати на порталі: електрична тепла пiдлога Nexansелектрический теплый пол ровнотепла пiдлога рівнемонтаж теплої підлогиинфракрасная пленка ровнотеплый пол ровноЕксон мати нагрiвальнiистема сніготаненнясистема снеготаиняінфрачервона плівкаінфрачервона тепла підло

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу