Арт-студія, Чарівна школа для жінок, Луцьк

Арт-студія, Чарівна школа для жінок, Луцьк

Арт-студія, Чарівна школа для жінок
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Маленька школа
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
ОЛена
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Арт-студія, Чарівна школа для жінок

Чарівна школа для жінок

Арт-терапія: намалюй своє життя

     Немає нічого простішого, ніж взяти в руки пензлик і написати картину. Але така, на перший погляд,  не важка дія  може змінити життя.
     Арт-терапія допомагає боротися з депресією, з поганим настроєм, поганим самопочуттям, особистими проблемами та віднайти душевну рівновагу.
    Абсолютно не важливо, чи вміє людина малювати, танцювати чи ліпити. . Тут немає звичайних критеріїв, які застосовують до всіх видів мистецтва. 
    В чому ж суть цього методу?
      - арт-терапія дає можливість виявити ті проблеми і комплекси, які глибоко заховані в людині. Причому проходить це безболісно.       Людині не приходиться ламати себе. Все природньо.
     - картина, створена людиною, дозволяє зафіксувати її внутрішній стан, робить його значимим, в першу чергу для неї самої.
     - людину проймає настільки, що на папір переноситься весь минулий досвід, і негативний, і позитивний. Прихована в кожному з нас енергія виходить назовні через руку, яка тримає пензлик чи олівець.
    - арт-терапія учить людину сприймати себе такою, якою вона є. Доброю, поганою, недосконалою, терплячою до інших.  Адже якщо ти і є така людина,  з цим потрібно працювати, а не приховувати це. 
     На завершальному етапі, людина дивиться на себе ніби зі сторони. І вона вже навряд чи повернеться до того стану, в якому була раніше. 
     Чого можна досягти з допомогою арт-терапії? 
     Саме головне, що людина перестає докоряти себе з середини.
     Все, що турбувало її у собі, ось воно – на папері, воно досяжне. Отже, можна абстрагувати і навчитися легко приймати все, як є. Адже ми є те, що прожито, ми – це наше минуле, сьогодення і майбутнє.
     Не варто відхрещуватися від того, що є, а потрібно гідно приймати усе. І нехай це було не завжди хорошим, адже це наш досвід. Навіщо його відкидати?
     І звичайно, не важливо, з якою саме проблемою прийшла людина: невдоволення роботою, невдачі в особистому житті, або в цілому неприйняття свого життя. Адже це все взаємопов’язано. Особисте щастя людини стимулює інтерес до роботи і відроджує смак до оточуючого світу.Фото Арт-студія, Чарівна школа для жінок

Арт-студія, Чарівна школа для жінок фото 0
Рекомендовано:
Товари схожі на Арт-студія, Чарівна школа для жінок

Малювання для маленьких луцьк

Інші товари схожі на Арт-студія, Чарівна школа для жінок

Мовна школа ВІЕМ (англійська, німецька, польська мови) луцьк
Сімейна академія луцьк
Курси європейських та східних мов луцьк
50
Вивчення іноземної мови  на мовних курсах і канікулярні програми луцьк
Курси польської мови луцьк
Шукати на порталі: арт студія луцькяк побороти депресіюарт-терапія луцькчарівна школа для жінокмалювання для дорослихволшебная школа для женщинрисование для взрослых

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу