Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB, Луцьк

Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB, Луцьк

Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB

USB-інтерфейс з живленням від шини, в якому є мікрофонні входи з фантомним харчуванням 48 В, а також два балансних TRS-виходу, MIDI-вход/виход, регулятор міксу між записуваним і відтвореним сигналом.
USB-інтерфейс поставляється разом з фірмовим ПО PRESONUS ProPak, а також секвенсором Steinberg Cubase LE 4. Від сторонніх виробників в комплекті - плагіни, барабанні петлі і семпли ударних.
- 24-біта / 44.1, 48кГц USB звукозаписний інтерфейс
- 2 мікрофонних / інструментальних передпідсилювача XMAX класу А
- Фантомне живлення 48В
- 2 балансних TRS виходу
- MIDI вхід / вихід
- Харчування по USB
- Підтримка XP, Vista, Mac OS X
 
Елітні попередні підсилювачі
Компанія PreSonus Audio виграла безліч нагород за побудову мікрофонних передпідсилювачів найвищого класу у всіх цінових діапазонах. Преампи AudioBox USB без зусиль перевершать будь-який USB-інтерфейс. Передпідсилювачі в AudioBox мають високий динамічний діапазон, низький шум і високий вихід, що дасть вам чистий, повний і багатий звук.
 
Професійні 24-бітові конвертери
Більшість USB записуючих пристроїв працюють з частотою дискретизації 16-біт і використовують конвертери з динамічним діапазоном менше 90 дБ. Це призводить до стиснення і відносно маленькому звуку. У AudioBox USB застосовані професійні АЦП з динамічним діапазоном 102дБ і частотою дискретизації 24-біта, тому цифрове перетворення проходить максимально якісно.
 
Живлення по шині USB
AudioBox USB живиться через шину USB, дозволяючи вам брати його куди завгодно, де настане натхнення. Ніяких нагромаджень апаратури і купи проводів - просто підключіть AudioBox до USB-порту і можна починати записувати.
 
Завжди готовий до дороги
Тут немає ніякого пластику. AudioBox USB зроблено в повністю металевому корпусі з металевими ручками і готовий витримати будь-які тяготи дороги. Можна просто кинути його в сумку від ноутбука і де б ви не захотіли - записати виступ, накидати мікс або написати пісню в кімнаті готелю - AudioBox завжди буде під рукою.
 
Cubase LE 4 - програма для запису і зведення
Steinberg `s Cubase LE 4 - це цифрова станція на 48 доріжок, поставляється з AudioBox і дає вам повнофункціональну потужну систему звукозапису. Cubase LE 4 включає: 48-аудіодоріжок, 64 MIDI доріжок, MIDI & секвенсор, EQ на кожну доріжку, підтримка VST плагінів, підтримку Virtual instrument, Time stretching і pitch shifting, HALionOne Sample Player (60 інструментів, звукова бібліотека 400 MB), Compressor , DualFilter, Distortion, PingPong-Delay, Chorus, Flanger, Phaser, AutoPanner, Vibrato, Rotary, MonoToStereo і Roomworks SE, DaTube, MIDI Gate, StepFilter, Bitcrusher, Chopper, Metalizer, Ring Modulator, Tranceformer, Grungelizer, Drum Editor і багато інше.


Фото Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB

Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB фото 0
Товари схожі на Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB

Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6 луцьк
Рекордер цифровий POCKETRACK 2G луцьк

Інші товари схожі на Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB

Стробоскоп TECHNOLIGHT SRL-523 DMX луцьк
Уточ. грн.
Шукати на порталі:

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу