Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6, Луцьк

Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6, Луцьк

Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6

Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6

 

Серія AUDIOGRAM була ретельно спроектована для того, щоб комп'ютерна звукозапис стала зовсім легкою справою. У комплект AUDIOGRAM 3 входить апаратний інтерфейс, який додає в ваш комп'ютер додаткові входи і виходи, ПО для запису і створення музики і USB кабель для підключення аудіоінтерфейс. У такому вигляді AUDIOGRAM 3 миттєво перетворює ваш комп'ютер в потужний, але інтуїтивно зрозумілий інструмент для запису і редагування аудіосигналів, що надходять з мікрофона, інструменту або іншого джерела звуку. Крім цього, настройка здійснюється так само легко, як установка ПО Cubase А, що входить в комплект, на ваш комп'ютер і підключення аудіоінтерфейсу за допомогою USB кабелю! Після цього все готово до підключення інструментів, мікрофонів, CD/mp3-програвачів і навіть старого програвача вінілових дисків або магнітофона для запису безпосередньо в Cubase AI. 

 

Аудіоінтерфейс з функціональністю мікшерного пульта

AUDIOGRAM 6 вирізняється серед інших моделей повнофункціональним інтерфейсом, схожим з інтерфейсом пульта мікшера з двома моно і двома стереовходами. Кожен з двох моноканалів має комбіновані роз'єми, до яких можна підключати найрізноманітніші джерела звуку. Так як чутливість входу змінюється натисненням однієї кнопки MIC / INST, можна напряму підключати в AUDIOGRAM 6 електрогітари і бас-гітари, не вивчаючи особливості електричних опорів та інші спеціальні теми.

Встановіть вхідні і вихідні рівні і ви готові до роботи!
 

Якщо ви новачок в світі звукозапису, AUDIOGRAM 6 полегшить вам налаштування комп'ютерної студії. Головне якість цього аудіоінтерфейсу – простота використання. Вам потрібно всього лише задати чутливість входів і гучність виходу – і ви готові до запису. За допомогою ручок GAIN налаштуйте чутливість вхідних каналів, при якій лампочка PEAK не загоряється. Таким же чином встановіть рівень виходу за допомогою ручки MASTER, при цьому переконаєтеся, що ліва і права лампочка PEAK не загоряються.

 

Мікрофонні передпідсилювачі для якісного запису

AUDIOGRAM 6 постачається із високоякісними мікрофонними підсилювачами на двох вхідних моноканалах, один з яких оснащений +48 В фантомним живленням для підключення конденсаторних мікрофонів. За допомогою такого мікрофона можна записувати дикторські тексти та подкасти, якісно записувати акустичні гітари і т.д.

Регуляція рівня компресії ніколи не була такою простою

На відміну від звичайних компресорів, чия настройка часто дуже складна, компресори AUDIOGRAM 6, регульовані однією ручкою, дуже прості у використанні. Для отримання більш м'яких і збалансованих записів рівень компресії можна регулювати однією ручкою. Так, при записі акустичної гітари, електричного баса і вокалу таке інтуїтивне управління робить записи набагато більш стабільними і професійними.

 

Перемикання між моно і стерео входами за допомогою одного натискання

За допомогою однієї кнопки PAN можна швидко перетворювати два моновходи AUDIOGRAM 6 в справжній стереовхід і навпаки. Так, наприклад, можна використовувати функцію Stereo Coupling під час запису живих виступів, звукового матеріалу на вулиці та інших стерео джерел, застосовуючи пару динамічних мікрофонів. Функція Stereo Coupling також дозволяє використовувати AUDIOGRAM6 як простий мікшер з трьома вхідними стереоканалами!

Просте балансування рівнів аудіовходів і відтворення

За допомогою функції Monitor Mix інтерфейсу AUDIOGRAM 6 можна зручно підбирати баланс гучності зовнішніх джерел і гучності записаного аудіо на комп'ютері, підключеному через порт USB. Оскільки гучність звуку, відтвореного на комп'ютері, можна регулювати за допомогою ручки цифрової звукової станції, а загальну гучність навушників або стереовиходу можна задати ручкою MASTER, добитися ідеального балансу між рівнем записаних доріжок і звуком зовнішніх пристроїв дуже просто.

 

Інтерфейс із живленням по шині USB

Інтерфейс AUDIOGRAM 6 що живиться по шині USB не вимагає зовнішнього блоку живлення. Якщо комп'ютер увімкнений та підключений USB-кабелем, інтерфейс буде працювати, що робить його ідеальним для використання в дорозі або при малій кількості розеток.

 

Інтерфейси Mic / Hi-Z input x 2, Phone connector x 4 (L / MONO x 2, R x 2)
 

Аналогові виходи Phone connector x 2 (L, R), вихід для навушників
 

Живлення по шині USB
 

Розміри 170 х 59 х 192 мм
 

Вага 770г
 

Гарантія 12 місяцівФото Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6

Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6 фото 0
Товари схожі на Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6

Рекордер цифровий POCKETRACK 2G луцьк
Аудіоінтерфейс PRESONUS AUDIOBOX USB луцьк

Інші товари схожі на Аудіоінтерфейс YAMAHA AUDIOGRAM 6

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: аудіоінтерфейсаудіоінтерфейсикупити аудіоінтерфейскупити аудіоінтерфейс луцькyamahayamaha луцьк купитиаудіоінтерфейс yamahaаудіоінтерфейс yamaha купитизвукова картазвуковак карта купитизвукова карта луцьккупити звукову картуаудиоинтерфейсаудиоинтерфейскупить аудиоинтерфейскупить аудиоинтерфейс луцкyamahayamaha луцк купитьаудиоинтерфейс yamahaаудиоинтерфейс yamaha купитьзвуковая картазвуковак карта купитьзвуковая карта луцккупить звуковую карту

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу