ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Автоаксесуари

Купити Автоаксесуари на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Автоаксесуари ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Автоаксесуари . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Автоаксесуари . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Автоаксесуари торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Автоаксесуари

Подшипник 7204 в Луцьку

Луцькпідшипниксервіс
Луцьк
+38 (0332) 722587
Авторозборка BMW E39 в Луцьку

Шрот-сервіс
Луцьк
050-56-09-222
Літні шини в Луцьку

Захід Шина
Піддубці
050 860 58 88
Заміна автоскла в Луцьку

Авто-Плюс
Нововолинськ
(03344) 3-35-10
Встановлення автомагнітол в Луцьку

Бронювання та тонування скла в Луцьку
Луцьк
050 673 04 21
Стяжні ремні із стрічкою 75мм 7,5т в Луцьку

ФОП Морохов Андрій Вікторович
Луцьк
0962242148
Автозапчасти в Луцьку

ПП ЗахідАвтоМаркет
Луцьк
+380 << показати тел.
чохли Peugeot в Луцьку

Автомобільні чохли та коврикі
Луцьк
+380 << показати тел.
Указатель поворота левый Solenza  (X41)  30062 Dacia RENAULT в Луцьку

208.00 грн.

Руде авто
Луцьк
+380 << показати тел.
Scanmatik 2 ,базовый комплект для USB и Bluetooth соединения с ПК/КПК в Луцьку

Stotehnika
Луцьк
+380 << показати тел.
Шини для грузових автомобілів и прицепів в Луцьку

Мега-тракс
Львів
+380 << показати тел.
Абразивні матеріали в Луцьку

ПП Пархомчук Леонід Феодосійович
Ковель
+380 << показати тел.
Причіп в Луцьку

Причепи
Луцьк
+380 << показати тел.
Мойки высокого давления без нагрева воды в Луцьку

Гаврилюк ПП
Луцьк
+380 << показати тел.
Автоткани, винил, кожзаменитель, дермантин, велюр в Луцьку

Автоткани
Луцьк
+380 << показати тел.
Аварійне відкриття дверей, замків, автомобілів в Луцьку

Волиньключсервіс
Луцьк
+380 << показати тел.
Автоскло Pilkington в Луцьку

Автоскло
+380 << показати тел.
Гідравлічні шланги в Луцьку

Сорока, ФОП
Ковель
+380 << показати тел.
Топливный фильтр B3F031PR FIAT DOBLO 1.9D/JTD (74 KW) -09/05г. в Луцьку

65.00 грн. / шт

Магазин автозапчастей КингАвто
Луцьк
+380 << показати тел.
Ланцюжок до пустушки в Луцьку

Рукавичка
Луцьк
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись