ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Комплектуючі для вантажівок

Купити Комплектуючі для вантажівок на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Комплектуючі для вантажівок ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Комплектуючі для вантажівок . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Комплектуючі для вантажівок . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Комплектуючі для вантажівок торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Комплектуючі для вантажівок

Комплект шкворней  Богдан А069 в Луцьку

ПП Воробей О.Г. - Запчастини для автобусів Еталон Богдан, вантажівка ТАТА
Луцьк
0970852815
Тенти для вантажних автомобілів в Луцьку

Виготовлення тентів
Луцьк
0679076210
Запчастини до вантажних автомобілів в Луцьку

Бош Авто Сервіс
Нововолинськ
067-922-33-44
Брезент поліпропіленовий в Луцьку

А-Торба
Луцьк
(0332) 73-51-99
Обшивка салону Мерседес поліпропіленом в Луцьку

Уніпроф
Львів
(032)235-30-20; факс (032)235-20-40 ; (097) 368 - 78- 20; (067) 899-31-21; Skype: uniprof2013
Вантажні автомобілі MUDAN MD4015 в Луцьку

Волиньавтомотосервіс
Луцьк
+380 << показати тел.
Гальмівні накладки та колодки на дискові гальма в Луцьку

Мега-тракс
Львів
+380 << показати тел.
Лобове скло RENAULT MAGNUM в Луцьку

1 800.00 грн. / 1 шт.

Оріон-Гласс
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Оренда автомобілів, Весільний кортеж в Луцьку

300.00 грн.

Прокат авто
+380 << показати тел.
Насос водяний (помпа) FAW 3252 в Луцьку

УкрАвтоАльянс, ТОВ
Харків
+380 << показати тел.
Циліндр пневматичний Ø30х25 100-3570110 в Луцьку

КамАЗ
Луцьк
+380 << показати тел.
Запчастини до вантажівок FAW 3252 в Луцьку

TAIFENG LIMITED
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись