ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Автохімія

Купити Автохімія на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Автохімія ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Автохімія . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Автохімія . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Автохімія торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Автохімія

6002 холод зварка Сталь в Луцьку

76.00 грн.

Автосвіт
Нововолинськ
(068) 636-15-85
03.9901-5802.2 Гальмівна рідина DOT 4 1L ATE в Луцьку

Автомрія
Луцьк
(099)1823039
Масла та автохімія в Луцьку

Бош Авто Сервіс
Нововолинськ
067-922-33-44
Бензин оптом А92 в Луцьку

ПП ІНТЕКС КОМ
Луцьк
+380 << показати тел.
Талони в Луцьку

WOG
Луцьк
+380 << показати тел.
состав для ремонта радиатора в Луцьку

57.00 грн.

АВТО Стиль
Луцьк
+380 << показати тел.
Автомийка в Луцьку

ШИНОМОНТАЖ, АВТОМИЙКА
Нововолинськ
+380 << показати тел.
Автохімія в Луцьку

ПП Пархомчук Леонід Феодосійович
Ковель
+380 << показати тел.
Запчастини до ФАВ в Луцьку

УкрАвтоАльянс, ТОВ
Харків
+380 << показати тел.
OMV BIXXOL DL SAE 10W-40 розливне в Луцьку

40.00 грн. / літр

Авто ША.БО
Луцьк
+380 << показати тел.
MPG-MAX-PRO™ в Луцьку

315.00 грн. / шт

Lutsk
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись