Автолампи OSRAM, Луцьк

Автолампи OSRAM, Луцьк

Автолампи OSRAM
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Neste Oil
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Сергій Миколайович
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Автолампи OSRAM

OSRAM виробляє величезні обсяги ламп для групи найбільш вимогливих і педантичних замовників по всьому світу.Мова йде про великих міжнародних автовиробниках.

Під тиском конкурентів, і в зв'язку з посиленням стандартів безпеки, великі автовиробники щороку ставлять перед постачальниками вузлів і комплектуючих деталей завдання щодо підвищення якості та поліпшення характеристик виробів ... - Особливо це стосується світлотехніці. Якщо, враховуючи сказане вище, половина вироблених кожен сезон по всьому світу автомобілів оснащується лампами одного виробника, це скаже про якість його продукції краще тисячі слів.

OSRAM - це компанія № 1 в світі по виробництву виробів для автомобільної світлотехніки <> і постачальник оригінальних комплектуючих для всіх великих виробників автомобілів і автомобільних фар.

Важливо:

Лампи, що випускаються компанією OSRAM для ринку запасних частин, мають аналогічне якість, і виробляються у відповідності з тими ж нормами і виробничими стандартами автовиробників, що і лампи, що поставляються для складання нових автомобілів (оригінальні запасні частини, відповідно до п. .1. (T) витяг з зводу законів 1400 2002).

Вироби компанії OSRAM призначені для модернізації - такі як NIGHT BREAKER, COOL BLUE, SILVERSTAR, LIGHT @ DAY, DIADEM, SUPER, ALLSEASON SUPER - ідентичні відповідним типам ламп, що використовуються в серійної продукції автовиробників, отже вони

є  оригінальними запасними частинами.

osram

Як світовий лідер на ринку автомобільних ламп, компанія OSRAM пропонує широкий асортимент продукції: лампи головного світла, всіх інших джерел світла для інтер'єру і екстер'єру автомобіля.


Фото Автолампи OSRAM

Автолампи OSRAM фото 0
Автолампи OSRAM фото 1
Товари схожі на Автолампи OSRAM

Інші товари схожі на Автолампи OSRAM

Обладнання для шиномонтажу луцьк
Підіймачі двохстійкові луцьк
14500 грн.
Ямний домкрат BLITZ луцьк
Гаражне обладнання луцьк
Шиномонтажні станки луцьк
Шукати на порталі: автолампы OSRAMАвтомобільні лампиавтолампимотолампи

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу