ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Обладнання для автосервісу

Купити Обладнання для автосервісу на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Обладнання для автосервісу ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Обладнання для автосервісу . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Обладнання для автосервісу . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Обладнання для автосервісу торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Обладнання для автосервісу

стенд развал схождення в Луцьку

4 000.00 € / шт

Автокомплектація
Волинська обл.
0671348850
Підіймачі двохстійкові в Луцьку

14 500.00 грн.

Західний Альянс
Луцьк
067-315-91-17
Комп'ютерна діагностика автомобілів Луцьк в Луцьку

Газавтосервіс,ПП
Луцьк
(0332) 78 37 70
Подъемник 2-х стоечный 235S в Луцьку

обладнання для СТО
Луцьк
+380 << показати тел.
Камери для легкових автомобілів 145/70;155/70-13 в Луцьку

Гаврилюк ПП
Луцьк
+380 << показати тел.
Подъемник двухстоечный TLT-235SB 3,5т (LAUNCH) в Луцьку

1 850.00 $ / 1

Волинська обл.
+380 << показати тел.
Автолампи MAGNETI MARELLI в Луцьку

Neste Oil
Луцьк
+380 << показати тел.
Шиномонтажний станок АТН М52 автомат Германія в Луцьку

42 000.00 грн. / шт

ПП АВТОобладнання
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Стенд розвала сходження HUNTER PA100/506 в Луцьку

Альт Індекс
Львів
+380 << показати тел.
Обладнання для автомийок в Луцьку

ООО Чистий Світ
+380 << показати тел.
 

Пневмотрейд ТзОВ
Рівненська обл.
+380 << показати тел.
Автомийка високого тиску Kranzle quadro 1000 TS T в Луцьку

1 800.00 €

КлінТекс
Київ
+380 << показати тел.
Автопідйомник для СТО, 4т Safe 3140E в Луцьку

1 500.00 $

УкрПідйомСервіс
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись