ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Автосервіси

Купити Автосервіси на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Автосервіси ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Автосервіси . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Автосервіси . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Автосервіси торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Автосервіси

T.I.R-сервіс в Луцьку

Бош Авто Сервіс
Нововолинськ
067-922-33-44
Покриття рідким склом автомобілів в Луцьку

Нанопол
Луцьк
050-905-30-07
Airbag BMW 5 E 39 правий в Луцьку

30.00 $ / шт

Шрот-сервіс
Луцьк
050-56-09-222
KWB-402 Универсальный балансировочный станок, LAUNCH EURO в Луцьку

1 250.00 $

Stotehnika
Луцьк
+380 << показати тел.
Насос ГУ AU 001 в Луцьку

958.00 грн. / шт

AMG_DOV
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Оцінка вартості ремонту автомобіля в Луцьку

Autoideal
Луцьк
+380 << показати тел.
Рихтувальні роботи в Луцьку

VIP Авто
Луцьк
+380 << показати тел.
Рукава гідравлічні в Луцьку

СВК ВОЛИНЬСЕРВІС
Луцьк
+380 << показати тел.
Покраска авто в Луцьку

АВТО РЕАНІМАЦІЯ
Луцьк
+380 << показати тел.
Дископравильное оборудование, рихтовка дисков в Луцьку

100.00 грн. / шт

Автокомплектация ЧП
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Продам Измерительная Линейка MONOCROSS- ООО Ремшина в Луцьку

100.00 грн.

ООО
Біла Церква
+380 << показати тел.
Тюнінг техніки для полювання в Луцьку

MONGOL
Луцьк
+380 << показати тел.
Повна заміна масла в АКПП (Автоматичній Коробці Перемикання Передач) тел. 050 150 55 00 в Луцьку

ДукатОіл
Луцьк
+380 << показати тел.
Переобладнання вантажних мікроавтобусів в Луцьку

150.00 $

Galant Auto
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись