BerryMatic, Костопіль

BerryMatic, Костопіль

BerryMatic
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Автоматичні ворота та автоматика:відкатні, розпашні,гаражні(секційні)
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Роман
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару BerryMatic

Недорога система підйомно-поворотних воріт Нова система BerryMatic ® від компанії Hörmann обєднує в собі знамениту високу якість оригінальних підйомно-поворотних воріт Berry з приводною технікою на базі направляючих, що чудово зарекомендувала себе протягом багатьох десятиліть. Ця автоматична система переконлива у своїй надійності!
Для своєї системи BerryMatic ® від компанії Hörmann Ви можете вибрати будь-який з одинадцяти сталевих мотивів, передбачені нашою успішною програмою підйомно-поворотних воріт Berry. Ви можете вибрати будь-який з 19 стандартних розмірів, а також нестандартні розміри відповідно до результатів заміру шириною до 3000 мм і висотою до 2250 мм або площею 7 м.
Привід BerryMatic ® із запатентованою направлючою. Він виконаний на найсучаснішому рівні розвитку техніки!
Привід BerryMatic ® відрізняється такими запатентованими особливостями як зручна для монтажу направляюча, система зубчастого ременя з самонатяжінням, що не вимагає догляду , а також автоматичне замикання воріт у комбінації з механічним пристроєм захисту від підважування, яке ефективно діє навіть при відключенні електроживлення. Система дистанційного управління працює на надійній частоті 868,3 МГц і, природно, захищена від несанкціонованого використання завдяки захисному коду.
Плавний пуск і плавна зупинка забезпечують спокійний і одночасно мякий хід воріт, не заважає сусідам. "Розумна" автоматика відключення з автоматичним контролем і автоматичною настройкою відключає привід при зіткненні воріт з перешкодою і знову автоматично піднімає ворота на 30 см.

Легкий монтаж

Ворота і привід готові до монтажу. Вже після першого відкриття і закриття воріт привід автоматично налаштовується під ворота. Виключається необхідність у додаткових налаштуваннях.

Портативна упаковка

Вміст картонної упаковки приводу: привідна головка, попередньо зібрана трьохскладена тяга, пульт ДУ, монтажний матеріал, керівництво по монтажу. Розміри картонної упаковки: 266 x 182 x 1156 мм (Ширина x Висота x Глибина) Вага: приблизно 13 кгТовари схожі на BerryMatic

Підйомно-поворотні гаражні ворота Berry луцьк
 
Бічні двері для гаражів луцьк
Ворота для подвійного вїзду DF 98 луцьк
 
Ворота для одинарного вїзду N 80 луцьк
 

Інші товари схожі на BerryMatic

Лодка Колибри 2-МЕСТНАЯ К-240 луцьк
152.00 $
Гардини для кухні луцьк
Металопрофіль Polstal луцьк
AEROC EcoTerm Super Plus луцьк
600 грн.
Штори для кухні луцьк
Шукати на порталі: система підйомних ворітавтоматика BerryMaticхьорман луцькворота луцькворота гаражнігаражні воротагаражные воротаворота гаражные

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу