Бодіфлекс, Луцьк

Бодіфлекс, Луцьк

Бодіфлекс
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Фітнес центр Спайкер
Телефон: .............. (0332) 24 57 72
(050) 88 85 999
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Бодіфлекс

Більшість з нас не визнає того, що наша серцево-судинна система в задовільному стані. Однак спробуйте це перевірити – підніміться по драбині, крокуючи через сходинку. Я впевнена, що у Вас зявиться задишка. Проте відпрацювавши декілька тижнів по системі Бодіфлекс, Ви побачите, що дискомфорт зник. Це говорить про те, що Ваша серцево-судинна система працює набагато краще ніж раніше. Це один з перших результатів програми, який помітний відразу. Отож справа не в русі, а у диханні…

  • Що таке Бодіфлекс?
Бодіфлекс – дихальна гімнастика, поєднана з вправами для розтягнення мязів, ізотонічними та ізометричними рухами. Це програма спрямована на зменшення зайвої ваги, підтягнення мязів, збільшення енергетичних можливостей, та зміцнення всіх систем організму.
  • Як діє Бодіфлекс?
Відповідь дуже проста. Усі фізичні вправи засновані на принципі – збільшити вміст кисню у крові та направити збагачену киснем кров у ті місця, де потрібна її допомога. Незалежно чи піднімаєте Ви штангу,чи їдете на велосипеді, чи робите будь-яку іншу вправу – Ви завжди напружуєте чи розтягуєте окремі частини тіла та викликаєте велику необхідність крові у цих місцях. Кров – це система транспортування кисню, а кисень – інгредієнт який спалює жирові відкладення. Для того щоб ефективніше спалювати їх нам необхідно збільшити доступ кисню в організм. Бодіфлекс працює двома шляхами: дає можливість розвивати окремі мязи у аеробному стані і, прискорюючи обмін речовин з допомогою дихання, сприяє спаленню жирових відкладень. Година занять Бодіфлексом позбавляє 3500 ккал.
  • Кому підійде Бодіфлекс?
Бодіфлексом можуть займатись практично усі бажаючі бути здоровими, та гарно виглядати. Єдиними обмеженнями є хворі з гіпертонією, грижею, серцевою недостатністю, аритмією, вагітні, та особи, що мають гострий перебіг хронічних хвороб.Отож, дихайте, працюйте над собою та будьте здоровими.

БОДІФЛЕКС

 

Вівторок

800 , 1300 , 1700

Четвер

800 , 1300 , 1700

Пятниця

800 , 1300

Субота

 

1400     Тривалість занять 40хв.  Ціна абонем.  100грн./міс.  

 Фото Бодіфлекс

Бодіфлекс фото 0
Товари схожі на Бодіфлекс

Інші товари схожі на Бодіфлекс

Бальні танці луцьк
Критий тенісний корт луцьк
Фітнес-аеробіка луцьк
Постановка весільного танцю луцьк
Заняття у групах спортивними бальними танцями луцьк
Шукати на порталі: БодіфлексБодіфлекс луцькБодіфлекс в луцькуБодіфлекс у луцькубодифлексбодифлекс луцкбодифлекс в луццке

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу