ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Будівельне обладнання

Купити Будівельне обладнання на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Будівельне обладнання ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Будівельне обладнання . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Будівельне обладнання . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Будівельне обладнання торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Будівельне обладнання

Стропи текстильні СТП, СТК, 1СТ, 2СТ, 4СТ в Луцьку

ФОП Морохов Андрій Вікторович
Луцьк
0962242148
купить перчатки в Луцьку

7.00 грн. / 120

Ексклюзив
Одеса
0688034592
Підвіконня в Луцьку

ВікноБум
Луцьк
+380 << показати тел.
Будівництво деревяних будинків в Луцьку

Савчук, ПП
Луцьк
+380 << показати тел.
Москитна сітка віконна в Луцьку

120.00 грн. / м кв.

Decora
Луцьк
+380 << показати тел.
Послуги екскаватора в Луцьку

ПП Корець
Луцьк
+380 << показати тел.
Бобкат Рівне в Луцьку

Послуги Екскаватора Ровно
Рівне
+380 << показати тел.
Оренда Bobcat в Луцьку

Бобкат
Луцьк
+380 << показати тел.
Усунення конденсату на металопластикових вікнах в Луцьку

Ситніков І.М
Луцьк
+380 << показати тел.
Віброрейка секційна до 24 метрів в Луцьку

100 000.00 грн. / од.

Спектрум
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Водостічні системи в Луцьку

Дже Рост
Луцьк
+380 << показати тел.
КУХОННЫЙ ПОДЪЕМНИК в Луцьку

ООО «МАСТЕР ЛИФТСТРОЙ»
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Риштування рамне будівельне в Луцьку

102.00 грн. / 1 м2

Сандра
Львів
+380 << показати тел.
Ручной мини земснаряд: очистка, углубление без спуска воды из водоема в Луцьку

Ручные мини земснаряды
Луцьк
+380 << показати тел.
 

7 000.00 грн. / шт

Львівбуддеталь
Волинська обл.
+380 << показати тел.
STIHL MS 181 в Луцьку

Біодом - Захід, ПП
Луцьк
+380 << показати тел.
Лінія для металочерепиці( Konceptstal) в Луцьку

93.00 грн. / 1

ТзОВ "ВІН-СКІФ"
Вінниця
+380 << показати тел.
Листогиб ручной роликовый в Луцьку

400.00 € / шт

DAHov
Київ
+380 << показати тел.
Вібропрес в Луцьку

39 500.00 € / грн

ФОП Ліборський В. М.
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись