ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Будівельні та ремонтні послуги

Купити Будівельні та ремонтні послуги на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Будівельні та ремонтні послуги ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Будівельні та ремонтні послуги . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Будівельні та ремонтні послуги . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Будівельні та ремонтні послуги торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Будівельні та ремонтні послуги

Покрівельні роботи в Луцьку

60.00

Буд Імпорт
Луцьк
099 101 15 54
Памятники Луцьк виготовлення доставка встановлення гарантія в Луцьку

1 350.00 / комплект

Памятники Луцьк
Луцьк
(050)9111395
Торгові павільйони в Луцьку

ФОП Логвинчук О.В.
Луцьк
(098) 9071417
Професійне вкладання бруківки в Луцьку

Вкладання бруківки Луцьк
Луцьк
0997360309
Двoжильний нагрівальний кабель Profi therm в Луцьку

Сучасні системи обігріву
Рівне
(097) 277 75 94
Буріння свердловин Іваничі в Луцьку

BURMASTER
Волинська обл.
0663605522
Облицювання (гідроізоляція) в Луцьку

Уніпроф
Львів
(032)235-30-20; факс (032)235-20-40 ; (097) 368 - 78- 20; (067) 899-31-21; Skype: uniprof2013
Реконструкція будівель в Луцьку

Маневичіагробуд
Луцьк
+38 (050) 200 48 66 – Відділ продажу квартир
Будівельні роботи з нуля Луцьк в Луцьку

ПП Томан В.Є
Луцьк
(050)773-28-53
Утеплення будинків заливним пінопластом екоізол в Луцьку

700.00 грн. / м3

Теплоном
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Одинарний пам'ятник у поєднанні кольорових гранітів в Луцьку

Каменеобробний Цех на Млиновій 13
Луцьк
+380 << показати тел.
Фігурна порізка пінопласту в Луцьку

Будівельна компанія ЕКСІМБУД
Луцьк
+380 << показати тел.
Оренда екскаватора ЮМЗ Борекс в Луцьку

ПП Корець
Луцьк
+380 << показати тел.
полістиролбетон (стяжка з полістиролбетону) в Луцьку

1.00 грн.

ТзОВ ДРАЙБУД
+380 << показати тел.
Буріння свердловин на воду в Луцьку

Бурение скважин на воду
Рівне
+380 << показати тел.
Мойка шифера,фасада в Луцьку

пп Король І.С.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Декоративный кирпич в Луцьку

120.00 грн. / кв.м.

RedHom
Луцьк
+380 << показати тел.
послуги автовишки у Луцьку (+область) в Луцьку

180.00 грн.

Брендборд
Луцьк
+380 << показати тел.
Ремонт ванн в Луцьку

1 590.00 грн.

Ванна у ванні Луцьк
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Аерографія в Луцьку

Перспектива
Луцьк
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись