Чистка форсунок і паливної системи, Нововолинськ
Головна Товари Автозапчастини Автосервіси Нововолинськ Чистка форсунок і паливної системи

Чистка форсунок і паливної системи, Нововолинськ

Чистка форсунок і паливної системи
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Бош Авто Сервіс
Телефон: .............. 067-922-33-44
0334432478
Запитувати:
Cергій Євтушок
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Чистка форсунок і паливної системи

Впорскування палива в циліндри відбувається через форсунки, а його кількість автоматично регулюється часом відкриття форсунок. Незалежно від якості палива, з плином часу форсунки забруднюються, зменшується їхній робочий перетин. У результаті падає потужність, утруднюється запуск, погіршується прийомистість, з'являються смикання і провали. У переважній більшості випадків ці проблеми вирішуються своєчасної промиванням форсунок. Для цих цілей існує як спеціальне обладнання, так і спеціальні рідини. Процедура займає півтори-дві години, а ефект може бути значним. Рекомендований пробіг між промиваннями форсунок становить 20-30 тис. км. 
Автоцентр «ФОРМУЛА» має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням, що дозволяє проводити всі види ремонту паливної системи, від дрібних налагоджувальних робіт до великого капітального ремонту. На нашому СТО ми можемо запропонувати Вам ремонт паливної системи і точне налаштування всіх елементів системи.

Для того, щоб Ваш автомобіль і система уприскування працювали ідеально, приблизно кожні 20-40 тис. км необхідно проводити повну діагностику та промивку інжекторів і моновприску. Як правило, першими ознаками забруднення інжектора є втрата потужності двигуна, а також своєрідні посмикування. Найчастіше збільшується витрата палива і погіршується робота двигуна. 
Виявивши хоча б один з перерахованих вище факторів - не зволікайте з ремонтом. При неправильної роботи інжекторної системи збільшується або зменшується кількість палива, яке подається в систему впорскування. Подібний процес може призвести до відкладення нагару на свічках запалювання, що, надалі, є причиною детонації двигуна. Доводити двигун до такого стану, звісно, не бажано і недопустимо. 
У зимову пору року, коли випаровуваність бензину мінімальна, особливо помітні зміни в роботі двигуна. Як правило, ці зміни обумовлені забрудненням форсунок, що призводить до нестабільної і часто переривчастої роботи двигуна. Затягувати з промиванням не варто. Але якщо таке вже сталося - звертайтеся до професіоналів. За допомогою сучасного устаткування фірми LAUNCH на Автоцентрі «ФОРМУЛА» Вам проведуть повну і якісну діагностику системи інжектора. 
Ми з радістю допоможемо вам у придбанні та встановленні необхідних елементів інжекторної системи на будь-яку марку вашого автомобіля. 
На Автоцентрі «ФОРМУЛА» проводиться комп'ютерна діагностика за допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання фірми LAUNCH. Після аналізу результатів надається висновок про стан і роботу системи в цілому і окремих виконавчих механізмів. За результатами діагностики проводиться усунення виявлених несправностей в роботі інжекторної системи.Фото Чистка форсунок і паливної системи

Чистка форсунок і паливної системи фото 0
Товари схожі на Чистка форсунок і паливної системи

Компютерна діагностика луцьк
Cигналізація і центральні замки луцьк
Ремонт АКПП, КПП луцьк
Ремонт двигуна луцьк
Експрес заміна масла луцьк

Інші товари схожі на Чистка форсунок і паливної системи

АВТОМАТИЧЕСКИЙ ШИНОМОНТАЖНЫЙ СТАНОК RAE.2102.24  - ООО Ремшина луцьк
100 евро
Шланги гідравлічні луцьк
Гідравлічні зєднання та рукава луцьк
Продаж гідравлічних шлангів луцьк
Послуги автоелектрика луцьк
Шукати на порталі: чистка форсунок в нововолинськучистка паливної системи в нововолинськуремонт паливної системи в нововолинськуналаштування елементів паливної системи в нововолинськудіагностика системи інжектора в нововолинськуусунення несправностей в роботі інжекторної системи в нововолинську

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу