ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Чоловічий одяг

Купити Чоловічий одяг на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Чоловічий одяг ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Чоловічий одяг . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Чоловічий одяг . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Чоловічий одяг торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Чоловічий одяг

Футболка футбольна Вишиванка в Луцьку

Спортивний одяг
Львів
0676724121
Елегантний галстук, 500 грн в Луцьку

Вишиті ідеї
Луцьк
(066)528-33-21
Халат махровый  мужской в Луцьку

456.00 грн.

TRIKO
Комсомольськ
(096) 269 74 75
Куртка аляска Altitude Parka Alpha Industries в Луцьку

3 122.00 грн. / 1

Одяг Alpha Industries
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Білизна чоловіча трикотажна в Луцьку

75.00 грн.

ДИГРЕС ТЕКС
Луцьк
+380 << показати тел.
Курточка Осінь Зима пухова в Луцьку

300.00 грн. / 1 шт

Дрогобич
+380 << показати тел.
Дитяча футболка в Луцьку

70.00 грн.

Мальованка
Луцьк
+380 << показати тел.
Куртка аляска Slim Fit N3B Parka Alpha Industries в Луцьку

1.00 грн.

Магазин американського одягу Alpha Industries
Львів
+380 << показати тел.
Кофта чоловіча Cornett-ВОЛ в Луцьку

132.00 грн.

Інтернет-магазин Шухляда
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись