Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501, Луцьк

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501, Луцьк

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501

 

Прекрасний спосіб отримати радість і задоволення від виконання і насолоду від цілого спектра можливостей самовираження в новій Clavinova CVP-501!

Молоточкова механіка Graded Hammer (GH)
 

Pure CF Семплінг
 

3-рівневе AWM (Advanced Wave Memory) Динамічне Стерео семплірованія
 

Монохромний ЖК дисплей для відображення нот і тексту
 

Пряме підключення до мережі Інтеренет через широкосмугове броадбенд підключення

 

Виконання: темний палісандр

Клавінова CVP-501 має виключні тональні характеристики, завдяки яким вона здатна достовірно точно відтворити звучання акустичного фортепіано. В основі цього - технологія «Pure CF Sampling». Клавіатура з молоточкової механікою «GH» дозволяє повною мірою передати відчуття і динаміку гри на справжньому концертному роялі. CVP-501 оснащена сотнями динамічних тембрів, включаючи ультра-реалістичні, а також стилями акомпанементу, виступаючих в ролі професійного музичного оркестру, доповнюючи і розширюючи Вашу партію фортепіано (і не тільки). З маси інших передових функцій можна відзначити пряме підключення до мережі Інтернет (Internet Direct Connection), інтерфейс для підключення до персонального комп'ютера, 16-трековий секвенсор і великий набір ефектів.

Pure CF Sampling

Фахівці Yamaha вибрали повноцінний акустичний рояль моделі CFIIIS і налаштували його звучання до максимально можливо високого рівня. Потім за допомогою унікальної технології «Pure CF Sampling» вони засемпліровалі все різноманіття і динаміку його звучання, щоб втілити його в Клавінова серій CLP / CVP. В результаті Ви можете насолодитися прекрасним рояля CFIIIS у Вашому цифровому фортепіано.

Великий РК дисплей

Великий РК дисплей забезпечує наочне відображення графіки, корисної інформації та підказок для швидкого доступу та безпомилкового керування функціями Клавінова. Він забезпечує всеосяжне і просте для розуміння управління CVP-501. На дисплеї відображаються акорди, ноти, текст, тембр, інформація про стилі, а також маса іншої корисної інформації.

Молоточкова механіка Graded Hammer (GH)

Як і в сьогоденні роялі, існує градація ваги клавіш, тобто клавіші нижнього регістра більш важкі, ніж клавіші верхнього регістру.

Advanced Wave Memory (AWM) Динамічне Стерео семплірованія

AWM (Advanced Wave Memory) - ця система семплірованія, що створює звучання, близьке до звучання акустичного інструменту. За допомогою цифрових технологій звучання акустичного інструмента записується в так звані семпли - частини, які потім обробляється за допомогою високоякісних цифрових фільтрів. Хвильова форма звуку, витягнутого завдяки натисненню на клавішу акустичного піаніно може бути різною залежно від сили і швидкості натискання; від піанісимо до фортіссімо. AWM Динамічне Стерео семплірованія може передавати такі нюанси звуковидобування завдяки запису семплів з різними динамічними рівнями. Чим більша кількість семплів використовується, тим вище потенціал якості динаміки та експресії електронного інструменту.

 Лампи підсвічування біля клавіш

Лампа підсвічування біля кожної з клавіш вказує на ноту, яку необхідно витягти, при цьому дотримуючись тимчасові і інтервали тривалості. Система навчання в CVP-501 також дозволяє практикуватися з темпом - так як акомпанемент чекає того моменту, коли буде витягнута правильна нота і тільки потім продовжує композицію. Також є можливість відключити партію правої або лівої руки і розучувати композицію поступово за допомогою ламп підсвічування для кожної з рук.

Автоакомпанемент

Функція автоакомпанементу дозволяє управляти автоматичним відтворенням, граючи «акордові» ноти лівою рукою. Ця функція дозволяє поодинці відтворити звучання цілого музичного колективу або навіть оркестру. Звучання автоакомпанементу складається з ритмічних малюнків в різних музичних стилях. Стилі інструменту охоплюють широкий спектр самих різних музичних жанрів, включаючи поп, джаз, рок та інші. Використання акомпанементу дозволяє кожному, навіть починаючому музиканту створювати повноцінні музичні твори.

Функція «Music Finder»

Ви хочете зіграти в конкретному музичному жанрі, але не знаєте які налаштування вибрати, Що робити в цьому випадку? Відповідь на це питання дасть функція «Music Finder». Вона пропонує великий діапазон музичних стилів із запрограмованими голосами і установками ефектів. Знайдіть підхожі стилі. У відповідності з назвою пісні або музичним стилем, що ви хочете грати викликаються найбільш підходящі голосу, темп і стиль акомпанементу. Просто виберіть заголовок композиції і починайте грати.

Термінал USB TO DEVICE

Вставте USB флеш пам'ять в роз'єм USB TO DEVICE на інструменті. Це дозволить Вам зберегти або завантажити записані настройки і створені на інструменті композиції, а також зчитувати дані з підключеного пристрою.

Термінал USB TO HOST

Підключіть цей роз'єм до персонального комп'ютера і скористайтеся перевагою величезного світу музичного програмного забезпечення. Підключення та налаштування - дуже прості. Ви зможете відтворити всі записані на комп'ютері партії різними інструментальними тембрами CVP-501.

LAN порт

Порт LAN призначений для проводового інтернет підключення. Це те ж саме, що і роз'єм LAN на комп'ютері. При підключенні він забезпечує прямий доступ до спеціального сервісу корпорації YAMAHA "Internet Direct Connection (IDC)" без допомоги комп'ютера. Після виходу в мережу до сервісу IDC, Ви зможете завантажити потрібний вміст відразу в інструмент. І це лише початок - розваги та задоволення тільки починаються!

Online, On-demand Music (IDC)

Підключіть Ваш інструмент в режим онлайн і отримаєте доступ до світової музичної мережі! Корпорація Yamaha створила новий сервіс в режимі онлайн для музикантів, де б вони не знаходилися: пряме підключення до інтернету - Internet Direct Connection (IDC). Функція IDC дозволяє підключити інструмент напряму до мережі Інтернет без комп'ютера і досліджувати тисячі MIDI композицій на спеціальному веб-сайті, а також завантажити улюблену музику для відтворення її на інструменті.

Функція «Music Finder +»

Цей сервіс, завдяки підключенню інструменту до мережі Інтернет по Internet Direct Connection (IDC), дозволяє проводити пошук і завантаження композицій і необхідних панельних налаштувань в інструмент. Для більш детальної інформації відвідайте веб-сайт:
http://services.music.yamaha.com/musicfinder/

 

Механіка Graded Hammer (GH)
 

Клавіатура 88 повнорозмірних динамічних клавіш
 

Чутливість клавіатури Hard2/Hard1/Normal/Soft1/Soft2
 

Тон-генератор AWM Dynamic Stereo Sampling, 3-рівневе семплірованіє
 

Поліфонія 128 нот
 

Тембри 296 + 480 XG + 15 Drum / SFX Kits + GM2 (+ GS Voices for GS Song playback) 3 Natural! Voices, 11 Sweet! Voices, 16 Cool! Voices, 10 Live! Voices, 10 Organ Flutes!
 

Стилі 191 (151 Pro Styles, 4 Session Styles, 36 Pianist Styles) INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3
 

Контролери 3 педалі
 

Секвенсор 16-трековий
 

Дисплей ЖК 320 x 240
 

Ефекти Ревербератор (42 Preset + 3 User), хорус (71 Preset + 3 User), майстер еквалайзер (5 Preset + 2

User), еквалайзер партій (27 Parts)
 

Розділення клавіатури Dual / Layers 'Split
 

Пам'ять 1.4MB (for all User Data (Song, Voice, Style, Registration))
 

Пристрій зберігання FLash POM
 

Метроном Так, 5 - 500, Tap Tempo
 

Система навчання Так, Performance Assistant Technology (PAT)
 

MIDI In / Out / Thru
 

Акустика 2 x 20Вт
 

Композиції 61
 

Вихід для навушників 2 на передній панелі
 

USB TO DEVICE Так
 

LAN Так, Internet Direct Connection (IDC)
 

USB TO HOST Так
 

Розміри 1,372 mm x 893mm x 595mm
 

Вага 58 кг
 

Додатково AUX IN, AUX OUT, ​​AUX PEDALФото Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501 фото 0
Товари схожі на Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-505 PM луцьк
Електропіано Korg SP-170S луцьк
Електропіано Yamaha YDP-135R луцьк
Електропіано Casio CDP-200R луцьк
Цифрове піаніно YAMAHA P-155 луцьк

Інші товари схожі на Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: електропіано Yamahaелектро піаноелектропіано луцькелектропіано оптомелектропіано цінаелектропіано купитиелектропіаніноелектро піаніноелектропіаніно луцькелектропіаніно оптомелектропіаніно цінаелектропіаніно купитиелектропіано недорогоелектропіано не дорогоэлектропиано Yamahaэлектро пианоэлектропиано луцкэлектропиано оптомэлектропиано ценаэлектропиано купитьэлектропианиноэлектро пианиноэлектропианино луцкэлектропианино оптомэлектропианино ценаэлектропианино купитьэлектропиано недорогоэлектропиано не дорого

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу