ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Декор будинку

Купити Декор будинку на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Декор будинку ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Декор будинку . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Декор будинку . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Декор будинку торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Декор будинку

Вітражі в техніці Тіфані в Луцьку

800.00 $

Світлиця, Вітражна майстерня
Луцьк
050 378 28 65
Alberta Salotti в Луцьку

Галерея Декору та Дизайну
Луцьк
+380959095440
Гардини на замовлення в Луцьку

Салон гардин Тетяни Вільчинської
Луцьк
(0332)72-44-13
Художній розпис стін в Луцьку

ЗЕЙКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
Луцьк
0952001610
Ваза гранітна ВГ-018 в Луцьку

380.00 грн.

Топ-Граніт
Луцьк
+38 097 568-27-96
штора силует в Луцьку

ZEBRANO
Луцьк
066 844 68 09
Декорації настольні Lonly в Луцьку

270.00 $

Меблевий салон Інтер'єр Люкс
Ковель
+380 (97) 7964885
Стінки в Луцьку

Меблів Дім
Луцьк
0332 299599
Садові фігури в Луцьку

ВИШКІВ БРУК
Луцьк
(0332)242070
Фотошпалери в Луцьку

Біс-М
Луцьк
099-56-36-766 - Луцьк
Аналої для храму в Луцьку

Волинські Церковні Майстерні
Луцьк
+380 << показати тел.
Вітраж у двері в Луцьку

Вітражна студія
Луцьк
+380 << показати тел.
Matrolux в Луцьку

ТЦ Берест
Луцьк
+380 << показати тел.
Продам коврик ворсистий в Луцьку

750.00 грн.

ВЕЛОМАН
Луцьк
+380 << показати тел.
Стільниця зі штучного каменю з влитою мийкою та барна стійка з підсвіткою. в Луцьку

1 600.00 грн. / м/п

Чарстоун
Луцьк
+380 << показати тел.
Декоративні елементи зі скла. в Луцьку

25.00 грн. / шт.

Студія вітражів та декору Волна
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись