Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту, Луцьк
Головна Товари Будівництво Декоративна штукатурка Луцьк Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту

Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту, Луцьк

Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Магазин «Декоративні фарби Ельф Декор»
Телефон: .............. 063-267-67-09
097-603-37-01
Запитувати:
олександр
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту

Sabula (Сабула) - Декоративна фарба з ефектом оксамиту.

Додання інтер'єру оригінального вигляду - завдання не з легких. Однак завдяки використанню декоративної фарби Sabula ( Сабула ), яка досить точно передає оксамитовий ефект, створення оригінального оформлення при обробці поверхонь стін і стель стає ще простіше.

Внутрішнє оздоблення приміщень ( в житлових або громадських будівлях ) за допомогою глазурованої поліхромної фарби Sabula дозволяє формувати затишний інтер'єр. Відмінними властивостями декоративної фарби є зносостійкість, а також той факт, що Sabula легко миється. Нанесення даної фарби виконують за допомогою компресора. При цьому температура при нанесенні фарби повинна знаходитися в межах від +5 ° С до +40 ° С.

Технічні характеристики :

питома вага - близько 1000 гр / літр;
розчинники - аліфатичні ;
в'язкість - 3000 + -500 гц ;
плинність - 1 літр / мкв ;
стійкість - близько трьох років ;
вид: темний сатин.


Зберігають фарбу в щільно закритих жерстяних банках при температурі від +5 ° С до +30 ° С. Sabula поставляється у вигляді жерстяних банок об'ємом 5 л .
Час висихання розрізняється. Так, фарба характеризується невизначеним часом висихання на поверхні через 1 год при температурі +20 ° С; над фарбою - через 4 год при температурі +20 ° С; під поверхнею - не менше 24 год при +20 ° С.

Після того , як фарба повністю висохне, на вкритій поверхні формується еластична плівка , яка забезпечує прекрасне опір подряпин, зносу і здуття .

Відмінною особливістю фарби є те , що дана фарба стійка до впливу миючих засобів загального призначення , а також води і спирту. При роботі з фарбою Сабула рекомендується використовувати губку або м'яку кисть.

При нанесенні фарби на нові стіни сама поверхня стін повинна бути повністю сухий і не мати нерівностей . Коли стіна висохне , наносять кілька ( 2 ) шару фарби Sabula .

У разі використання заліза або старого дерева ( поверхні попередньо оброблені фарбою на поліуретановій або алкидній основі) рекомендують дотримуватися наступних рекомендацій . Для закріплення результату поверхню обробляють наждачним папером N180/200 , після чого одноразово наносять шар продукту GUMMIFLEX . Далі застосовують фарбу Сабула ( Sabula ) .

Перед початком роботи продукт необхідно підготувати до нанесення на поверхню. Для цього допускається розведення за допомогою води , проте не більше 5 %. Наноситься фарба за допомогою пістолета - розпилювача. Покриття виконується в 2 шари.

Фарба Sabula може використовуватися для покриття різних поверхонь , включаючи штукатурку , стіни , дерев'яні панелі , світлі сплави , а також поверхні , які пофарбовані за допомогою поліуретанових і алкідних фарб після проведення відповідної попередньої обробки.

Розпилювач фарби Сабула ( Sabula ) витримує тиск 2,5 атмосфери . Саме ж розпорошення виконується на видаленні близько 20-30 см від поверхні. Рекомендується застосовувати пістолет- розпилювач з розміром сопла діаметром 2,5 мм або інше обладнання аналогічної потужності .

Перший шар фарби Sabula наносять у горизонтальному положенні в обсязі приблизно 230 гр / мкв . Висихання фарби відбувається при кімнатній температурі приблизно за 2 ч. Наступний (2й ) шар наносять вертикально в обсязі приблизно 100 г / мкв .

Слід зазначити , що зайвий обсяг фарби в процесі другого нанесення або ж неякісне (нерівномірне ) розподіл на поверхні може сформувати небажані темні або світлі ореоли . Для їх усунення буде потрібно після повного висихання повторно провести рівномірне розпилення фарби Sabula (обсяг 100 гр / мкВ ) .

Після проведення фарбування інструменти вимагають чищення , для чого спочатку їх замочують у воді , а потім чистять за допомогою уайт -спіриту .Фото Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту

Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту фото 0
Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту фото 1
Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту фото 2
Магазин «Декоративні фарби Ельф Декор» пропонує:
Товари схожі на Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту

Венеціанська штукатурка Rococo луцьк
Фарба Arteco з ефектом старих стін луцьк
Декоративна фарба POLISTOF з ефектом велюру луцьк
Металізований пісок Sabulador луцьк
Фарба Arteco7 з металевим та барвистим ефектом луцьк

Інші товари схожі на Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту

VITACOLOR луцьк
Aureum от Oikos луцьк
Valpaint › Краска Rococo луцьк
Valpaint Клондайк луцьк
декоративна штукатурка луцьк луцьк
Шукати на порталі: Декоративна фарба SABULAкупити декоративну фарбу у Луцькукупить декоративную краску Луцккупити фарбу декоративну SABULAпродукція Valpaint Луцькціна декоративної фарби Сабула у Луцькуцена декоративной краски Луцккраска з еффектом бархатафарба з ефектом бархату

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу