ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Декоративна штукатурка

Купити Декоративна штукатурка на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Декоративна штукатурка ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Декоративна штукатурка . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Декоративна штукатурка . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Декоративна штукатурка торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Декоративну Штукатурку, Ціна, Фото

ЭНКАНТО подробнее... в Луцьку

Галерея Декору та Дизайну
Луцьк
+380959095440
Декоративна штукатурка Itaka в Луцьку

Магазин «Декоративні фарби Ельф Декор»
Луцьк
063-267-67-09
 

72.00 грн.

БудХаус, ТОВ
Луцьк
0997294779
Рідкі шпалери Юка 1201 в Луцьку

177.00 грн. / 1 уп.

Qстандарт
Луцьк
050 3788255
Декоративні акрилові штукатурки в Луцьку

Євробуд Волинь Луцьк, ТзОВ
Луцьк
(050) 563-74-27
Колорування штукатурки в Луцьку

ВІД-СЕРВІС
Луцьк
+380 << показати тел.
Штукатурка мозаичная Термо Браво в Луцьку

660.00 грн. / шт

Термо Браво
Луцьк
+380 << показати тел.
Фасадні штукатурки MAJSTERPOL в Луцьку

Будівельна компанія ЕКСІМБУД
Луцьк
+380 << показати тел.
Декоративні штукатурки в Луцьку

123.00 грн.

Декор центр
Луцьк
+380 << показати тел.
Декоративні штукатурки Луцьк в Луцьку

Будівельна компанія ЕКСІМБУД
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись