ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Дитячий одяг

Купити Дитячий одяг на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Дитячий одяг ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Дитячий одяг . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Дитячий одяг . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Дитячий одяг торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Дитячий Одяг, Ціна, Фото

Трико гімнастичне Т56. в Луцьку

75.00 грн. / шт

Джерси
Бердянськ
0676193065
Батнік утеплений Pumpkin Patch в Луцьку

399.00 грн. / шт

Childmall
Львів
+380509520316
Постільна білизна НЕПОСЕДА МАША в Луцьку

Гуртовня домашнього текстилю
Львів
(067) 977-03-79
Дитяча сукня Вероніка в Луцьку

230.00 грн.

Студія ЗІРОЧКА
Луцьк
066 8701401
Спідниця бантик в Луцьку

260.00 грн.

ІРВЕЙН
Луцьк
066 579 33 66
Дитячі вишиванки на прокат в Луцьку

Прокат карнавальних костюмів
Луцьк
0958943595
Плаття дитяче 001 в Луцьку

60.00 $

Мілашка
Луцьк
+380 << показати тел.
Летние панамы для мальчиков, модель 116 в Луцьку

Веселиил
Україна
+380 << показати тел.
TAKO Nix Miranda 07 в Луцьку

Коляски луцьк
Луцьк
+380 << показати тел.
Дитяче плаття  Леді в Луцьку

Веселун
Луцьк
+380 << показати тел.
Дитячий одяг оптом в Луцьку

70.00 грн. / 1 шт

Інтернет-магазин БАЛУ
Луцьк
+380 << показати тел.
Вишита дитяча сорочка (3013) в Луцьку

169.00 грн.

Етновишиванка
Луцьк
+380 << показати тел.
Льолі РП1 в Луцьку

Райдуга
Луцьк
+380 << показати тел.
Вишиванка святкова в Луцьку

180.00 грн. / шт

Дамське щастя
Луцьк
+380 << показати тел.
Куртка детская для девочки осень-зима в Луцьку

395.00 грн. / шт.

Интернет-магазин
Київ
+380 << показати тел.
Плаття для дівчинки, 300 грн. в Луцьку

Вишиті ідеї
Луцьк
+380 << показати тел.
Марля технічна в Луцьку

1.65 грн. / 1 м

ДИГРЕС ТЕКС
Луцьк
+380 << показати тел.
гетри для хореографії та гімнастики в Луцьку

75.00 грн. / пара

Pirouette
Луцьк
+380 << показати тел.
дитячий одяг оптом із Італії в Луцьку

10.00 € / шт.

PierCatrin Fashion Group Import-Export
Київ
+380 << показати тел.
Одяг для дітей в Луцьку

Вінні Пух
Рівне
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись