Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K, Луцьк
Головна Товари Обладнання Лазерне обладнання Луцьк Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K, Луцьк

Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

 

Втілюючи досвід і технології Yamaha у виробництві ударних інструментів, серія DTX400 пропонує динамічні звуки акустичних барабанів і перкусії, а також звуки сучасних барабанів для рок-музики і електронні тембри. Повнорозмірна установка зі сталевою рамою припаде до смаку барабанщикам будь-якого рівня. Налаштуйте систему у відповідності зі своїм стилем гри і займайтеся, використовуючи інтерактивні функції навчання "Voice Guidance" з голосовими підказками - як ніби з викладачем! Грайте разом з навчальними композиціями або з музикою, підключивши плеєр до AUX входу, розвивайте свої навички, щоб потім грати на акустичних барабанах. Завдяки можливостям модернізації, таким як установка 3-зонного педа малого барабана, додавання ще одного Креш і механічної педалі, система DTX400 може рости і розширюватися разом з розвитком Ваших навичок.

 

Розмір установки, дизайн малого барабана і томів сприяє комфортній грі. Новий пед бас-барабана KU100 пропонує безшумну роботу кік-педа. Додайте сюди великі 10-дюймові педи тарілок і хай-хета - і Ви отримаєте електронну ударну установку високої якості, що дозволяє грати, не заважаючи оточуючим. Критичний модуль DTX400 має вбудовані тембри найвищої якості у своєму класі, функції інтерактивного навчання і композиції для практики. Завантажуйте нові композиції по USB для подальшого розвитку своїх виконавських навичок. DTX400K прекрасно підходить тим, хто бажає навчитися грі на ударних.

 

Малий барабан: 7,5-дюймовий пед
Том: 7,5-дюймовий пед
Підлоговий тому: 7,5-дюймовий пед
Бас-барабан: Безшумний пед бочки KU100
Хай-хет: 10-дюймовий пед
Контролер хай-хета: звуки з відкритими / закритими тарілками, фут-сплеш, контролер можна навіть використовувати в якості другої педалі для бас-барабана
Креш: 10-дюймовий пед
Райд: 10-дюймовий пед

Десять професійних наборів в компактному електронному сеті

Модель DTX400K має десять професійних наборів ударних на базі всесвітньо відомих тембрів, включаючи звуки легендарних акустичних барабанів Yamaha. Кожен набір, успадкований з арсеналу наших професійних моделей DTX900/700/500 і DTX-MULTI 12, відрізняється виключно високою якістю і динамікою "Accent Articulation" - динамічні характеристики звучання визначаються силою удару.

Yamaha DTX400K електронні ударні

Але це ще не все - Ви можете поєднувати будь з 169 органічних тембрів між собою, створюючи власні набори, що відповідають вашому стилю, навіть якщо той постійно змінюється. Спробуйте набір з потужною подвійною бочкою з стилі хеві-метл, а завтра - танцювальний набір. У Вашому розпорядженні широкий вибір тембрів: 23 малих барабана, 21 бас-барабан, 36 томів, 31 тарілка і 42 перкусійних інструменту. З DTX400K у Вас під руками десять професійних ударних установок.

Стати героєм сцени разом з DTX400K!

Для виживання в будь-якому клані необхідно вміння. Навчальні функції DTX400K були значно розширені для барабанщиків і ентузіастів всіх рівнів. Доступно 10 режимів, включаючи розігрів, вправи для досягнення «грува», спеціальні ігри, розроблені з урахуванням досвіду Yamaha в області музичної освіти, щоб зробити заняття цікавими та ефективними.

Yamaha DTX400K електронні ударні

Навіть якщо раніше ви ніколи не грали на барабанах, інтуїтивний режим "Groove Tracker" допоможе вам швидко увійти в ритм. Режим "Rhythm Gate" призначений для відточування почуття ритму. Якщо ж Ви вже вважаєте себе досить крутим, спробуйте самий режим "Fast Blast". Є так само система звукових підказок "Voice Guidance", яка оцінює результати Вашого виконання.

Відчуття від гри

Yamaha виробляє барабани більше 45 років, тому ми знаємо, що відчуття від гри дуже важливо для музиканта. Використовуючи досвід розробки електронних педів серії DTX-PAD, ми створили педи DTX400, прагнучи домогтися природного відгуку, високої надійності і почуття ударів паличками.

Нові педи мають гумову поверхню, яка виключає ковзання паличок, і дозволяє відпрацьовувати техніку одиночних, подвійних і потрійних ударів гри на акустичних барабанах. Новий пед бас-барабана KU100 дозволяє займатися тихо і, при цьому, без шкоди зручності гри.

Ці функції, розроблені провідною компанією з виробництва ударних інструментів, покликані допомогти Вам стати хорошим барабанщиком.

Модернізація та розширення системи

У міру того, як Ви будете вдосконалювати свою майстерність, просуваючись до визнання в драммер співтоваристві, набір DTX400K зможе розширюватися разом з Вами. Встановіть 3-зонний пед малого барабана TP70S або XP80 * 1, який дозволить Вам грати відкритими та закритими рімшотамі.

Додайте реальну педаль і пед для бас-барабана KP-65, а також хай-хет контролер HH65.

Підключивши DTX400K до ПК за допомогою USB-MIDI кабелю, Ви отримуєте можливість керувати звуками віртуальних VST-інструментів і записувати своє виконання в DAW-додатку, такому як Cubase * 2.

Програма Musicsoft Downloader * 3 дозволяє імпортувати нові композиції і ритми для використання в заняттях.

Світ DTX відкриває перед вами масу нових можливостей.

* 1 Потрібне кульове з'єднання і затиск TPCL150, або набір RCL500 і CL940B. Продаються окремо.
* 2 Програма Cubase і VST-модулі не входять в комплектацію.
* 3 Програма Yamaha Musicsoft Downloader пропонується безкоштовно на сайті http://download.yamaha.com/

Yamaha DTX400 електронні ударні

 - Компактна електронна ударна установка дає достовірне відчуття від гри
- Безшумний пед бас-барабана KU100
- Простий контролер хай-хета
- Великі 10-дюймові педи тарілок і хай-хета
- Міцні 7,5-дюймові педи барабанів з чудовими ігровими властивостями і довговічністю
- Новий критичний модуль DTX400 з 169 вбудованими тембрами високої якості
- 10 передвстановлених наборів ударних з можливістю повної заміни звуків
- 10 інтерактивних функцій навчання з голосовими підказками
- 10 композицій для практики (по USB можливе завантаження нових композицій)
- Розширювана конфігурація дозволяє додати ще один креш
- Можливості модернізації: трьохзонний пед малого барабана, механічна педаль для педа бас-барабана, контролер хай-хета більш високого класу
- Сталева рама забезпечує хорошу стійкість стійки при гріФото Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K фото 0
Товари схожі на Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

Ударна установка Yamaha Gigmaker Black луцьк
Ударна установка Peace DP 2008 луцьк
Електронна ударна установка YAMAHA DD-45 луцьк
Електронна ударна установка YAMAHA DD-65 луцьк
Електронна барабанна установка ALESIS DM6 USB KIT луцьк

Інші товари схожі на Електронна ударна установка YAMAHA DTX400K

Стробоскоп TECHNOLIGHT SRL-523 DMX луцьк
Уточ. грн.
Шукати на порталі: барабаникупити барабаниелектробарабаниелектронні барабаникупити електронні барабаниелектронні барабани луцькелектробарабани луцькелектробарабани луцьк купитиелектронна ударна установкабарабаныкупить барабаныелектробарабаныэлектронные барабаныкупить электронные барабаныэлектронные барабаны луцкелектробарабаны луцкелектробарабаны луцк купитьэлектронная ударная установка

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу