Електропіано Yamaha YDP-135R, Луцьк

Електропіано Yamaha YDP-135R, Луцьк

Електропіано Yamaha YDP-135R
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Електропіано Yamaha YDP-135R

Цифрове піаніно Yamaha ARIUS YDP-135R 
 
Клавінова ARIUS YDP-135R відмінно підійде як початківцям, так і досвідченим піаністам. Цей інструмент дарує звучання і відчуття, ідентичні тим, які виникають при грі на справжньому акустичному фортепіано. Клавіатура GHS з матовим покриттям клавіш і система трирівневого динамічного AWM стерео-семплювання забезпечують реалістичне звучання і природну виразність, і роблять гру справжнім задоволенням.
 
Крім відмінного звучання і механіки, YDP-135R надає все необхідне для занять: два виходи для навушників, метроном, дві доріжки для запису виконання, можливість накладення тембрів.
 
Також в пам`яті інструменту записані 50 легендарних творів. Книга з нотами в комплекті.
 
Система динамічного стерео-семплірування AWM.
Модель ARIUS YDP-135R оснащена новітнім генератором тону «Advanced-Wave-Memory». Yamaha робить особливий акцент на природності звучання. Передові цифрові технології максимально наближають цю модель до звучання справжнього акустичного фортепіано. Для натуральності звучання створюються семпли великої тривалості: кожен звук записується від початку до повного згасання. Також приділено велику увагу зміні тембру інструменту в залежності від сили натискання клавіш, що характерно для роялів і фортепіано.
 
64-нотна поліфонія.
Клавінова YDP-135R має 64-нотну поліфонію, якої цілком достатньо для виконання класичних творів, в яких активно використовуються педалі.
 
Широкий спектр реалістичних тембрів музичних інструментів додасть різноманітності до Вашого виконання.
На ряду з тембрами рояля та фортепіано,  YDP-135 пропонує широкий вибір тембрів різних музичних інструментів, включаючи тембри електропіано, клавесина, органу і струнних інструментів, для яких Ви знайдете безліч варіантів для використання.
 
Транспонування.
Функція транспонування в цифровому фортепіано YDP-135R дозволяє підвищувати або знижувати висоту звуку всієї клавіатури з інтервалом, рівним півтону, максимально до шести півтонів. Це дає можливість легко підібрати висоту звуку клавіатури, відповідну діапазону голосу співака або інших інструментів.
 
Клавіатура GHS, що дарує природні відчуття при грі.
Механіка GHS точно відтворює відчуття при грі на роялі: тяжкість і відгук клавіш диференційовані в залежності від регістру. Матове виконання чорних клавіш створює ще більш реалістичні відчуття.
 
Налаштування чутливості клавіатури до сили натискання.
Можна налаштувати зміну і ступінь зміни рівня гучності в залежності від сили натискання клавіш (чутливість клавіатури). Вибирайте чутливість клавіатури, яка підходить до тембрів, композицій або настрою. (Ця настройка не змінює вагу клавіатури.)
 
Використання педалей.
Клавінова YDP-135R забезпечена трьома класичними педалями: демпфер, приглушення звуку і состенуто.
 
Демпферна (права) педаль працює так само, як права педаль акустичного фортепіано. Якщо права педаль натиснута, ноти звучать довше. Якщо відпустити педаль, звучання продовжених нот миттєво припиняється.
 
Состенуто (середня педаль) працює таким чином: якщо в той час, коли натиснута клавіша або акорд, натиснути середню педаль, ноти будуть звучати, поки педаль не буде відпущена (як при натиснутій правій педалі), але всі ноти, що програються після цього, продовжуватися не будуть. Це, наприклад, дає можливість продовжити звучання акорду, а наступні за ним ноти грати стаккато.
 
Зменшення звуку (ліва педаль): поки натиснута ліва педаль, гучність нот, що граються буде приглушена, а тембр злегка змінений. На ноти, які в момент натискання лівої педалі вже звучали, ця педаль не впливає.
 
50 кращих творів для фортепіано.
У пам`яті цього інструменту Ви знайдете цілий набір популярних музичних творів для фортепіано. Ви можете не тільки прослуховувати їх, а й навчитися грати! Для початку можна знизити темп і пограти разом з композицією, або залишити відтворення тільки для правої руки і практикуватися лівою.
 
Запис ваших виконань для перевірки. Зручний для уроків фортепіано запис на дві доріжки.
Ви можете включити функцію запису власного виконання простим рухом руки. Доступні дві доріжки, на які Ви можете записати Ваше виконання відразу або по черзі кожною рукою. Насолоджуйтесь «дуетами» з самим собою. Вбудована пам`ять може зберігати одну композицію.
 
Зручні функції від електронного фортепіано.
Так як YDP-135R - електронне фортепіано, налаштовувати та обслуговувати його немає необхідності. Воно обладнане двома роз`ємами для навушників, що дозволяє вправлятися в грі, не завдаючи незручностей рідним і сусідам. Саме тому і дорослі, і діти можуть насолоджуватися уроками парної гри без необхідності приглушення звуку.
 
Технічні характеристики:
 
88 динамічних клавіш.
Механіка молоточкова «Graded-Hammer-Standard» .
Поліфонія 64-нотна.
AWM 3-шарове динамічне стереосемплірування.
6 тембрів.
2-доріжковий секвенсор і пам`ять для збереження однієї композиції.
50 демо композицій.
Ревербератор.
Метроном.
Транспонування.
Поділ клавіатури Dual / Split.
3 педалі (Damper, Sostenuto, Soft).
MIDI In / Out.
2 виходи для навушників.
Акустика 2 х 6Вт.Фото Електропіано Yamaha YDP-135R

Електропіано Yamaha YDP-135R фото 0
Електропіано Yamaha YDP-135R фото 1
Товари схожі на Електропіано Yamaha YDP-135R

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-501 луцьк
Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CVP-505 PM луцьк
Електропіано Korg SP-170S луцьк
Електропіано Casio CDP-200R луцьк
Цифрове піаніно YAMAHA P-155 луцьк

Інші товари схожі на Електропіано Yamaha YDP-135R

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: електропіано Yamahaелектро піаноелектропіано луцькелектропіано оптомелектропіано цінаелектропіано купитиелектропіаніноелектро піаніноелектропіаніно луцькелектропіаніно оптомелектропіаніно цінаелектропіаніно купитиелектропіано недорогоелектропіано не дорогоэлектропиано Yamahaэлектро пианоэлектропиано луцкэлектропиано оптомэлектропиано ценаэлектропиано купитьэлектропианиноэлектро пианиноэлектропианино луцкэлектропианино оптомэлектропианино ценаэлектропианино купитьэлектропиано недорогоэлектропиано не дорого

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу