Ендоскопія, Івано-Франківськ

Ендоскопія, Івано-Франківськ

Ендоскопія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... СІМЕДГРУП
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Ендоскопія

Проводить: 

Лікар-гастроентеролог

Бабенко Олександр Ігорович

Лікар-ендоскопіст

Шабат Галина Іванівна

Технічне виконання: 

Відеопроцесор Fujinon 2500 з ендогастроскопом 250 та ендоколоноскопом 250 з базовою комплектацією.

Рік випуску: 2011

Послуги: 
  • Езофагогастродуоденоскопія*
  • Колоноскопія*
  • Діагностичне дослідження з хроноскопією*
  • Видалення сторонніх тіл*
  • Поліпектомія*
  • Абляція аденом*

* Ендоскопічні дослідження проводяться під місцевим або загальним знеболенням

Езофагогастродуоденоскопія (більш відома як гастроскопія, фіброгастроскопія, відеогастроскопія) — це метод, який дозволяє лікарю-ендоскопісту досліджувати стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку за допомогою гнучкого ендоскопа невеликого діаметру, введеного через рот.

Езофагогастродуоденоскопія виконують для з'ясування причин болю в животі, нудоти, блювоти, печії, труднощі ковтання їжі. Це найкращий метод для виявлення причин кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Обстеження може проводитись після хірургічних операцій на стравоході, шлунку або дванадцятипалої кишці для раннього виявлення можливих ускладнень і для визначення виникаючих змін слизової оболонки. Цей метод у багато разів перевершує за точністю рентгенологічне обстеження при запальних змінах слизової оболонки, виявлення виразок і що дуже важливо, для раннього виявлення пухлин, так як під час дослідження дозволяє оглянути слизову обстежуваних органів та при необхідності виконати біопсію (взяття слизової для гістологічного дослідження) .

Використовуючи гнучкий ендоскоп та спеціальні інструменти, під час езофагогастродуоденоскопії можна видаляти поліпи, чужородні тіла, зупиняти кровотечі, що часто дозволяє уникнути операції.

Колоноскопія — діагностична медична процедура,під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше,а також провести їх біопсію чи видалення.

Діагностичне дослідження з хромоскопією полягаєу зафарбуванні слизових оболонок шлунково-кишоквого тракту індигокарміном або метиленовою синькою, що дозволяє краще діагностувати ранні зміни та невеликі патологічні утворення.

Видалення сторонніх тіл

Сторонні тіла в верхніх та нижніх відділах шлунково-кишкового тракту можуть бути найрізноманітнішими (органічного та неорганічного походження). Для їхнього видалення використовуються спеціальні ендоскопічні петлі, «корзинки» та щипці.

Поліпектомія — це хірургічне видалення поліпів. Поліпи — це виростання (грибоподібні) на слизовій порожнистих органів, які протягом тривалого часу можуть перетворитися в рак (злоякісну пухлину). Поліпи можуть кровоточити, і викликати анемію, а також звужувати просвіт кишечника та спричиняти кишкову непрохідність.

Використовувана в ході даної ендоскопічної операції методика, залежить від місця розташування поліпа і його розміру.

Абляція аденом та ангіом — полягає у видаленні патологонічних утворень за допомогою лазерної чи аргонно-плазмової коагуляції.

Для ендоскопічних досліджень у лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП"використовують відеопроцесор Fujinon 2500 з ендогастроскопом 250 та ендоколоноскопом 250.

Fujinon 2500 — це сучасне відеоендоскопічне обладнання нового рівня. Система, оснащена процесором EPX-2500, який гарантує оптимальний рівень контрастності і чіткості, а також дозволяє регулювати дані параметри. FUJINON СЕРІЯ 2500 — це апаратура, яка здатна чітко і точно відображати навіть кровоносні судини. Прилад має функцію збільшення зображення, що дозволяє детально переглядати певну ділянку.Фото Ендоскопія

Ендоскопія фото 0
Товари схожі на Ендоскопія

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) луцьк
Комп’ютерна томографія (КТ) луцьк
Коронарографія луцьк
Ультразвукова діагностика (УЗД) луцьк
Клінічна імунологія-алергологія луцьк

Інші товари схожі на Ендоскопія

УЗД при вагітності луцьк
Реставрація зубів вінірами луцьк
Всі види пластичних операцій луцьк
Акваріумна риба (Півник), Луцьк луцьк
Лазерна хірургія шийки матки луцьк
Шукати на порталі: Магнітно-резонансна томографіяМРТКомпютерна томографіяКТКоронарографіяУльтразвукове дослідженняУЗДЕзофагогастродуоденоскопіяендоскопіядіагностикалабораторна діагностикадіагностика організму

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу