Фарба Arteco з ефектом старих стін, Луцьк

Фарба Arteco з ефектом старих стін, Луцьк

Фарба Arteco з ефектом старих стін
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Магазин «Декоративні фарби Ельф Декор»
Телефон: .............. 063-267-67-09
097-603-37-01
Запитувати:
олександр
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Фарба Arteco з ефектом старих стін

Матеріал призначений для імітації середньовічного стилю, створює ефект старих стін в інтер'єрі. Наноситься спеціальними кистями, натирається воском. Миється. Необмежена колірна гамма.

Назва: ARTEKO
ARTEKO 3 - для внутрішніх робіт
ARTEKO 9 - для зовнішніх і внутрішніх робіт

Фарба з характерним античним ефектом, яка нагадує про прикраси епохи італійського Ренесансу. 
Його можна наносити на різні поверхні, такі як: цемент, суха штукатурка, дерево, залізо, поліхлорвініл, скло, світлі сплави, а також на поверхні, попередньо оброблені фарбами на смоли-каніфолевої основи або поліуретановими фарбами і т.д.
Особливо цей продукт рекомендується для фарбування дверей, дверних і віконних каркасів, стільців, столів і др.мебелі, з попередньою правильною обробкою.
Накладайте один або два шари фарби PRIMART 300, спеціальної грунтовки.
При використанні ARTEKO PRIMART 300 дозволяє створити стійкий античний ефект.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Назва: ARTEKO 3 (для внутрішніх робіт). 

Маємо білий колір фарби, розфасованої в банки ємністю від 1 до 4 аркушів. Для отримання квітів, зображених в каталозі змішуйте білу фарбу ARTEKO c 0.05 л адитивної (додаткової) ADDITIVAL з розрахунку на 1 літрову банку або 0,125 літра ADDITIVALA з 4 літрами білої фарби ARTEKO.
Пігментацію фарби ARTEKO можна досягти також колориметричним методом. Однак спочатку необхідно провести пробу на сумісність і переконатися в тому, що отриманий колір відповідає вимогам.

Назва: ARTEKO 9 (для зовнішніх і внутрішніх робіт).
В наявності 33 кольору, готові до вживання. При виконанні зовнішніх робіт фарба ARTEKO повинна бути негайно захищена матеріалом FINISH 12. Античний ефект фарби ARTEKO 9 виходить без використання будівельного розчину або накладення декількох шарів фарби; результати, отримані таким шляхом будуть мати малу естетичну цінність.

Норми нанесення:

1. Нанесіть 1-2 шари фарби ARTEKO довгошерстої пензлем, розмір якої повинен становити 7х17 см. Пропонована техніка передбачає кругові рухи кисті з нерівномірним тиском (при нанесенні фарби ARTEKO 3 продукту витрачається менше, у випадку застосування фарби ARTEKO 9 слід використовувати більшу кількість продукту).
Після закінчення роботи буде видно природний античний ефект. Для оздоблення кутів і важкодоступних місць використовується кисть трохи менше, але завжди довгошерстої.
Дайте висохнути першому шару фарби ARTEKO (приблизно 2-3 години при температурі 20 ° С) і продовжуйте наносити другий шар за допомогою тієї ж техніки.
Примітка: ніколи не ведіть кисть по лінії.
При нанесенні другого шару можливе отримання більш вираженого античного ефекту шляхом посилення тиску на кисть. Може відбутися зміна кольору; наприклад колір № 28 може стати схожим на колір № 89.
Вся колірна гамма, представлена ​​в каталозі, може змінюватися від інтенсивності і тону.
Покриття воском: після повного висихання ARTEKO 3 і ARTEKO 9 (тільки для внутрішніх робіт) можуть покриватися спеціальним воском (CERA 370 / Віск 370) для отримання підлозі сяючою не линяє поверхні, оксамитової на дотик.
Віск наноситься шпателем або пензлем. Почекайте 3-4 години при температурі 20 ° С і потім поверхню відполіруй вовняний матерією. Ефект, отриманий таким способом, зображений на відповідному зразку в каталозі (стор.2). Грунтовка PRIMART 300 і ARTEKO - продукти готові до використання. Однак, якщо потрібна більш виражений відбілюючий ефект, ARTEKO може змішуватися з водою в пропорції максимально до 5%.
При накладенні двох контрастних кольорів - перший не можна розбавляти, в той час як другий накладається можна розбавити з 40-50% води (див. зразок в каталозі на стор.2). Фарба ARTEKO і грунтовка PRIMART300 (біла) повинні бути добре перемішані перед використанням дерев'яним або металевим шпателем.
Для ARTEKO рекомендується використовувати високошвидкісну механічну мішалку. 

2. Старі стіни.

Видаліть стару шелушащуюся фарбу і покрийте стіну штукатуркою STUCCO FAST 150, де необхідно.
Нанесіть один шар грунтовки PRIMART300 (білої).
Після витримки протягом 4 годин при температурі 20 ° С продовжуйте застосування ARTEKO, як описано в пункті 1. Для отримання більш сільського ефекту не штукатурьте і не обробляйте наждачним папером стару стіну.
Нанесіть білу грунтовку PRIMART 300 і після витримки протягом 4 годин при температурі 20 ° С продовжуйте нанесення фарби ARTEKO, як зазначено в пункті 1.

3. Нові стіни.

Поверхня підштукатурити матеріалом STUCCO FAST150. Обробити наждачним папером. Потім нанести білу грунтовку PRIMART 300. Після 4-х годинної витримки при температурі 20 ° С продовжити наносити ARTEKO, як описано в пункті 1.

ВАЖЛИВА ВКАЗІВКА:

Фарба ARTEKO надзвичайно чутлива до рук маляра. З цієї причини важливо, щоб робота з початку і до кінця проводилася однією особою для усунення вад (браку) в кольорі в результаті роботи.
Для отримання найкращих результатів у найкоротші терміни рекомендується використовувати професійний набір ARETKO 39, що складається з п'яти натуральних кистей.


 Фото Фарба Arteco з ефектом старих стін

Фарба Arteco з ефектом старих стін фото 0
Магазин «Декоративні фарби Ельф Декор» пропонує:
Товари схожі на Фарба Arteco з ефектом старих стін

Венеціанська штукатурка Rococo луцьк
Декоративна фарба Sabula з ефектом оксамиту луцьк
Декоративна фарба POLISTOF з ефектом велюру луцьк
Металізований пісок Sabulador луцьк
Фарба Arteco7 з металевим та барвистим ефектом луцьк

Інші товари схожі на Фарба Arteco з ефектом старих стін

VITACOLOR луцьк
Aureum от Oikos луцьк
Valpaint › Краска Rococo луцьк
Valpaint Клондайк луцьк
декоративна штукатурка луцьк луцьк
Шукати на порталі: Фарба Arteco з ефектом старих стіндекоративна фарба Артеко у Луцькукупити декоративну фарбу у Луцькукупить декоративную краску Artecoціна декоративної фарби Артеко у Луцькуцена краски ArtecoПродукція Valpoint Луцьклакифарби Луцьккраски луцккупить декоративную краску Луцкдекоративні фарби Valpoint

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу