Гаражні електроприводи Door Matic, Луцьк
Головна Товари Будівництво Ворота огорожі Луцьк Гаражні електроприводи Door Matic

Гаражні електроприводи Door Matic, Луцьк

Гаражні електроприводи Door Matic
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ВІКОННО-ДВЕРНІ СИСТЕМИ
Телефон: .............. 0332-78-38-80
050-87-86-787
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Гаражні електроприводи Door Matic

З воротами Kruzik поставляються електроприводи, які відповідають усім сучасним вимогам для гаражних моторів. Електроприводи можуть бути різної потужності і з різним варіантом комплектації. Автоматика підбирається з урахуванням різних параметрів воріт (розмір, площа і вага воріт). Електроприводи дуже прості і зручні в управлінні і експлуатації і є ідеальним рішенням для автоматизації Ваших гаражних воріт. 
Автоматика відповідає всім вимогам безпеки і високому рівню якості, що в свою чергу гарантує досконалість функціональності. Новітні технології по виробництву автоматики відповідають високим стандартам і абсолютної надійності. 
Функціональною особливістю електроприводів є їх здатність не набирати повну потужність відразу, а запускати і зупиняти ворота поступово в обох напрямках. Плавний старт і зупинка, гарантують тихий хід воріт у будь-який час доби. 
Запатентоване автоматичне вимикання системи електроприводів в разі найменшої перешкоди - негайно реагує і зупиняє рух воріт. Після зупинки, ворота одразу ж повертаються приблизно на 20 см назад. За допомогою програмного пристрою, і функції програмування автоматики - крок за кроком, запуск автоматики є простим і нескладним. 
Електронне обладнання в електроприводах, постійно відстежують роботу воріт. Блок управління постійно контролює, як і в якому напрямку рухаються ворота. Таким чином, зводиться до мінімуму знос і підвищується довговічність продукції. 
Система електроприводу захищає Ваше майно, навіть якщо Вас немає вдома. Електроніка контролює безпеку, забезпечує стабільність в будь-якому положенні, запобіжить несанкціонований доступ насильницьким шляхом. Всі приводи працюють на сучасних і безпечних частотах з плаваючим кодом, які запобігають випадкове відкриття воріт. 
Споживану потужність можна оптимально скоротити навіть в неробочому положенні. На етапі, коли привід знаходиться в режимі очікування, задіяний метод, який знижує споживання енергії, більше ніж на 60%.


Фото Гаражні електроприводи Door Matic

Гаражні електроприводи Door Matic фото 0
Товари схожі на Гаражні електроприводи Door Matic

Інші товари схожі на Гаражні електроприводи Door Matic

Ковані ворота луцьк
гаражні ворота луцьк
гаражные ворота луцьк
Секційні і панельні огорожі луцьк
Ковані ворота луцьк
Шукати на порталі: електроприводи ворітгаражні моториавтоматика для ворітавтоматизація гаражних ворітсистема електроприводусистеми електроприводугаражний привід

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу