Гаражні секційні 'Doorhan', Луцьк

Гаражні секційні 'Doorhan', Луцьк

Гаражні секційні 'Doorhan'
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЗахідВікнаСервіс
Телефон: .............. (0332) 71 70 54
(067) 334 76 67
(093)723 71 43
(099)233 10 66
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


402 €
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Гаражні секційні 'Doorhan'

 

Гаражні секційні ворота DoorHan - це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для установки в отвори невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800 до 5500 мм, висотою від 1800 до 3000 мм).

Конструкція воріт володіє унікальними в порівнянні з аналогами властивостями. Завдяки сендвіч-панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло-і звукоізоляційні властивості. Вони розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років) і оснащені системами безпеки експлуатації, а також відрізняються високим рівнем комфорту управління.

Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам як російського ГОСТ 31174-2003, так і європейського стандарту EN 13241-1.

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості, які створюють різні умови монтажу. У зв'язку з цим, компанія DoorHan розробила 7 серій гаражних секційних воріт - Yett 01, Yett 01S, Yett 02, RSD01, RSD01S, RSD02 і Premium, що відрізняються в першу чергу конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір підходящої серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота верхнього одвірка, розміри бічних простінок (відстані від краю отвору до стіни) і глибина гаража.


Гаражні ворота серії Yett 01 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються мінімальними вимогами до одвірка і високою швидкістю збирання.


Гаражні ворота серії Yett 01S виготовляються в 10 комплектах, що відрізняються типорозмірами, які призначені для самостійної збірки без залучення професійних монтажників.

Гаражні ворота серії Yett 02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю збирання і мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін.Гаражні ворота серії RSD01 спроектовані спеціально для гаражів з невеликими притолокой і бічними простінками. Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках отвору.

Гаражні ворота серії RSD01S виготовляються в 10 комплектах стандартних розмірів, призначених для самостійної установки.


Гаражні ворота серії RSD02 можуть бути встановлені в приміщення з різними архітектурними особливостями, зокрема, з різною конструкцією одвірок і стелі, так як мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсіонний механізм, який встановлюється на одвірку.

Гаражні ворота Premium володіють тими ж конструктивними особливостями, що і ворота серій RSD02 і Yett 02. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому володіють підвищеною міцністю і надійністю. Ворота Premium - сучасне ексклюзивне дизайнерське рішення компанії DoorHan, єдине пропоноване на ринку воріт.

Гаражні секційні ворота серії Yett 01 встановлюються в невеликі отвори приміщень, відрізняються мінімальними вимогами до одвірка - від 90 мм (при відстані від краю отвору до бічних стін від 145 мм). Вони легко монтуються в будівлі з різною геометрією внутрішнього простору завдяки низькому типом підйому. Установка алюмінієвих профілів, петель, бічних кришок і опор на етапі виробництва, а також відсутність у єдиних напрямних складальних елементів з болтовими з'єднаннями і клепками значно полегшують процес складання воріт і скорочують час їх монтажу                                                                                                                   

   Конструкція і типи підйому
Полотно секційних воріт серії Yett 01 складається з горизонтально розташованих сендвіч-панелей, які виготовляються на автоматичних лініях європейського виробництва. Вони являють собою два сталевих листа, заповнених пенополіуретаном. Сталеві листи не завальцовані один з одним, завдяки чому не утворюється «місток холоду» і запобігається промерзання воріт на стиках. Сендвіч-панелі з'єднані між собою спеціальними петлями, кріплення яких посилені сталевими пластинами, що забезпечують підвищену міцність з'єднань і збільшують жорсткість і зламостійкі конструкції воріт. Для забезпечення герметичності з'єднання панелей на їх стиках встановлений негігроскопічні ущільнювач - Енергофлекс.
Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою пружин розтягування, які встановлюються вертикально уздовж напрямних. Під час відкриття полотно воріт піднімається по напрямних вгору вздовж верхнього одвірка під стелю за допомогою роликової системи, повністю звільняючи отвір. Направляючі закріплюються усередині приміщення до стін ліворуч і праворуч від отвору, а горизонтальні ділянки кріпляться паралельно стелі. Вони виготовляються з цільного листа металу, без клепальних з'єднань, завдяки чому забезпечується надійність, плавність і безшумність роботи воріт. Вигин направляючих складається із сталевих деталей, з'єднаних між собою методом контактного зварювання. Система отворів у вигині дозволяє найбільш точно і швидко проводити збірку силової конструкції воріт. Для додаткової герметизації застосовується спеціальний пластиковий ущільнювач з двома повітряними камерами, а також горизонтальний ригель із збільшеним ущільнювачем.

 

ля бажаючих обладнати гаражне приміщення унікальними секційними воротами і при цьому заощадити на монтажі, група компаній DoorHan випустила 10 комплектів стандартних воріт серії Yett. Типорозміри полотна воріт серії Yett 01S розроблені з урахуванням найбільш часто зустрічаються габаритів гаражних приміщень та найпопулярніших кольорів сендвіч-панелей.
Секційні ворота серії Yett 01S мають ті ж конструктивні елементи, технічні та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії Yett 01. Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою пружин розтягування. Секційні ворота поставляються в максимальному ступені зборки, а їх монтаж займає не більше 20 хвилин.          

Гаражні ворота серії RSD01 призначені для перекриття отворів шириною до 3000 мм і висотою до 2700 мм. Вони можуть бути встановлені в гаражних приміщеннях з притолокой від 100 мм і відстанями від краю отвору до бічної стіни - від 120 мм. Ворота серії RSD01 виробляються з низьким типом підйому. Панелі для воріт даної серії можуть бути виконані в різних варіантах колірних і фактурних рішень.

Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою спеціального механізму зрівноважування, розташованого вертикально уздовж напрямних ліворуч і праворуч від отвору. Він складається з пружинного механізму (пружини розтягування-стиснення), розрахованого на 10000 циклів відкривання / закривання і блочно-тросової системи урівноваження. Використання такого механізму балансування принципово відрізняє ворота серії RSD01 від класичних секційних воріт з торсіонним механізмом.

По контуру воріт серії RSD01 встановлюється морозостійкий ПВХ-ущільнювач, що перевершує за своїми властивостями існуючі аналоги (наприклад, ворота з імпортних комплектуючих не адаптовані до експлуатації в російських кліматичних умовах і не відповідають російському ГОСТ 31174-2003). Безпека експлуатації воріт забезпечується завдяки застосуванню в їх конструкції спеціальних систем - «пружина в пружині» і подвійного троса. Гаражні ворота серії RSD01 легко монтуються протягом 2 годин ..                                                                  

Компанія DoorHan випускає 10 комплектів секційних воріт серії RSD01S стандартних розмірів, кожен з яких розрахований на найбільш типові габарити гаражів. Ворота серії RSD01S призначені для самостійної установки, завдяки чому ви заощаджуєте не на якості воріт, а на їх монтажі. Збірка воріт здійснюється за допомогою звичайних інструментів.


Секційні ворота серії RSD01S мають ті ж конструктивні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії RSD01.                                                                                                                                                            Гаражні секційні ворота серії RSD02 розраховані на установку в прорізи як невеликих, так і середніх розмірів (ширина - від 2000 до 5000 мм, висота - від 1800 до 3000 мм). Вони виготовляються з 9 типами підйому, в залежності від умов монтажу. Широкий вибір типів підйому воріт дозволяє вмонтовувати їх в гаражі з різною геометрією внутрішнього простору, завдяки тому, що система урівноваження полотна воріт закріплюється на одвірку над прорізом, або, в разі недостатньої висоти верхнього одвірка, на горизонтальних ділянках направляючих. Торсіонний механізм, який застосовується для балансування полотна воріт серії RSD02, розрахований на 25000 циклів відкривання / закривання. Безпека експлуатації воріт забезпечується завдяки застосуванню в їх конструкції захисних пристроїв від обриву пружини, а також використанню опціональних пристроїв захисту від обриву троса. Ворота серії RSD02 встановлюються в гаражі з надпроємним розміром не менше 150 мм (при низькому підйомі, барабан ззаду) і бічними простінками не менше 130 мм. Для дизайнерського виконання воріт пропонується великий спектр колірних і фактурних рішень.                                                            

Гаражні ворота Premium є втіленням останніх тенденцій в дизайні воріт - вони виготовляються з сендвіч-панелей, облицьованих з зовнішньої сторони алюмінієвими профілями. Використовувані високоякісні матеріали для облицювання воріт підвищують їх зламостійкі, а особливий метод нанесення покриття захищає профілі від появи подряпин.
Ворота Premium пропонуються на вибір в трьох колекціях - Classic, Country і Нi-Tech. Гаражні ворота Classic представлені в різних варіантах дизайнерського виконання облицювання, які відрізняються конфігурацією геометричних візерунків профілів. Ворота Country декоровані кованими елементами і стилізовані під старовинні розпашні ворота. Гаражні ворота Hi-Tech виготовляються з декоративними молдингами, які можуть бути розташовані в одному з чотирьох варіантів.
Всі види воріт Premium збираються вручну, завдяки чому мають абсолютно неповторний і унікальний вигляд.
Секційні ворота Premium мають ті ж конструкційні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії RSD02.                                                                                                                                                                        

   

Кількість циклів відкривання / закривання 25000
Опір теплопередачі 1,13 м ² ° C / Вт
Звукоізоляція 24 дБ
Вітрове навантаження 5 клас (200 км / год)
Повітронепроникність 2 клас (тиск повітря 50 Па)
Водонепроникність 1 клас (тиск води 30 Па)
Зусилля підйому до 22,5 кг
Група горючості Г2 по ГОСТ 30244-94
Група займистості В2 по ГОСТ 30402-96
Вага полотна воріт 11,2 кг / м ²                                                                                                                                     Фото Гаражні секційні 'Doorhan'

Гаражні секційні 'Doorhan' фото 0
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 1
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 2
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 3
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 4
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 5
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 6
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 7
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 8
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 9
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 10
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 11
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 12
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 13
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 14
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 15
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 16
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 17
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 18
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 19
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 20
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 21
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 22
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 23
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 24
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 25
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 26
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 27
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 28
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 29
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 30
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 31
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 32
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 33
Гаражні секційні 'Doorhan' фото 34
Товари схожі на Гаражні секційні 'Doorhan'

Бічні та розпашні гаражні ворота 'RYTERNA 'KRUZIK луцьк
Гаражні ворота 'Kruzik' луцьк
404 евро
Гаражні секційні 'ryterna' луцьк
Гаражні двері Doorhan Kryzik Ryterna Krispol луцьк
Гаражні двері Premium луцьк

Інші товари схожі на Гаражні секційні 'Doorhan'

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Ворота 'Doorhan'Гаражні ворота Ворота гаражні Секційні ворота Ворота секційні Ворота секційні Doorhan Ворота гаражні Doorhan Ворота Луцьк vorota worota vorota Lutsk worota Lutsk Автоматические ворота Автоматические секционные ворота Автоматические гаражные ворота Автоматические гаражные двери Секционные ворота Гаражные ворота Ворота гаражные 'Doorhan' Секционные ворота 'Doorhan' Купить ворота Купить секционные ворота Купить гаражные ворота Автоматичні ворота Автоматичні гаражні ворота Автоматичні секційні ворота Ворота Луцьк Гаражні ворота Луцьк Секційні ворота Луцьк Автоматичні ворота Луцьк Автоматичні гаражні ворота Луцьк Автоматичні секційні ворота Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу