Газові котли Vaillant від Богдан Аква, Луцьк
Головна Товари Обладнання Опалювання Луцьк Газові котли Vaillant від Богдан Аква

Газові котли Vaillant від Богдан Аква, Луцьк

Газові котли Vaillant від Богдан Аква
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Богдан Аква
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Олег
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Газові котли Vaillant від Богдан Аква

 Газові котли Vaillant

Фірма Vaillant, заснована в 1874 р. в Німеччині, завоювала за свою 130-річну історію довіру мільйонів покупців і визнання фахівців. Vaillant зайняв лідируючі позиції на ринку не тільки за рахунок якості і надійності своєї продукції, а й завдяки невпинної роботи над її технічним удосконаленням. Деякі винаходи Vaillant не тільки сприяли освоєнню фірмою нових сегментів ринку, але і зайняли вагоме місце в історії технічного прогресу в області опалювальної та нагрівальної техніки. У 1894 р. Йоханн Вайллант розробив і запатентував водонагрівач, в якому вода, протікаючи по трубці, нагрівалася полум'ям газового пальника - цей принцип до цих пір лежить в основі роботи газових водонагрівальних приладів. У 1967 р. компанія випустила настінний газовий котел Combi-Geyser, вперше поєднав у собі функції опалювального приладу і водонагрівача. Сьогодні Vaillant - провідний європейський виробник опалювального і водогрійного обладнання для роботи на газі, рідкому паливі та електроенергії. Продаючи більше 2,7 млн. приладів на рік і маючи оборот 1,99 млрд. євро, Vaillant є провідним підприємством в області опалювальної техніки в Європі. Vaillant займає сильні позиції в таких важливих сегментах, як настінні опалювальні апарати, підлогові котли, водонагрівачі, а також електроприлади. Також в програмі представлена ​​опалювальна техніка на базі поновлюваних видів енергії. 
За настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає 27% ринку і зі значним відривом є першою в Європі. Збут більше 1,5 млн. апаратів в цьому сегменті означає також, що Vaillant є провідними на ринку в цій галузі в усьому світі.

 Фото Газові котли Vaillant від Богдан Аква

Газові котли Vaillant від Богдан Аква фото 0
Товари схожі на Газові котли Vaillant від Богдан Аква

Твердопаливні-котли Viadrus від Богдан Аква луцьк
Піролізні котли ATMOS від Богдан Аква луцьк
Газові котли Viessmann від Богдан Аква луцьк
Газові котли Ferroli від Богдан АКВА луцьк
котел твердопаливний корді луцьк

Інші товари схожі на Газові котли Vaillant від Богдан Аква

Котел Буран луцьк
Котел водогрійний НІІСТУ 5 луцьк
Булерьян луцьк
Котел сталевий твердопаливний Буран серія П луцьк
Котел Огонёк луцьк
Шукати на порталі: котелкупити котелкупити котел в луцькукотли в луцькудешеві котлидешеві котли в луцькукотел луцьктвердопаливні котлитвердопаливний котелкупити твердопаливний котел в луцькуавтоматичні котликупити автоматичні котлигазові котлигазовий котелавтоматичний котелпобутові котлипобутовий котелкупити побутовий котелелектричний котелкупити електричний котелКотли

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу