гофролист, Луцьк

гофролист, Луцьк

гофролист
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Луцьккартон
Телефон: .............. (067)3327475
0 (332) 720039
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару гофролист

ТзОВ "Луцьккартон" — це дочірня компанія концерну волинських виробників гофрокартону. До переліку цих організацій входять: ТзОВ "Володимирська фабрика гофротари", ТзОВ "Модепак", ТзОВ "Луцьккартон"

На ринку упаковки наша організація досягла певного успіху та здобула досвід, яким готова поділитися зі своїми клієнтами. Компанія стрімко розвивається і вже досягла високого рівня, завдяки постійному вдосконаленню і шанобливому ставленню до кожного клієнта. Співпраця з ТОВ "Луцьккартон" є запорукою успіху та надійності, адже основна мета компанії — сприяння розвитку бізнесу клієнта, надання якісної продукції і послуг.

На даний момент наша організація володіє рядом сертифікатів, серед яких: посвідчення про якість, гігієнічний висновок СЕС на гофрокартон, гігієнічний висновок СЕС на гофроящик. Клієнтами ТОВ "Луцьккартон" є відомі на увесь світ міжнародні організації. Якісна європейська сировина, сучасне обладнання, автоматизація виробництва і зменшення впливу людського фактору на виробничий процес дозволяють досягати високих показників якості товарів. Вся продукція — екологічно чиста, підлягає вторинній переробці і абсолютно безпечна для використання у харчовій промисловості, зокрема для фасування картопляних чіпсів, чаю, солі, соди, прянощів та ін.

ТОВ "Луцьккартон" пропонує великий вибір картонної та паперової упаковки, технічний картон (КГ), тришаровий і п’ятишаровий картон білого і бурого кольору.

Гофролисти використовуються для меблевої упаковки, для прокладок між товаром...Фото гофролист

гофролист фото 0
Товари схожі на гофролист

Ящики картонні луцьк
3 грн.
коробка для піци луцьк
картон палітурний луцьк
упаковка для мебели луцьк
ящик, гофрокороб, упаковка, гофрокартон, гофрокоробка луцьк

Інші товари схожі на гофролист

Куплю Поддоны деревяные новые луцьк
87 грн.
Пакети для сміття луцьк
  грн.
Поліетиленові пакети Zip-Lock луцьк
  грн.
Куплю Палети Піддони б/в луцьк
Захисна самоклеюча плівка луцьк
Шукати на порталі: гофролисти від виробникагофролист оптомпродам гофролистигофролист Луцьккупити гофролист Укрїнагофролист з доставкоюгофролист від 200шт.

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу