ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Готелі

Купити Готелі на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Готелі ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Готелі . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Готелі . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Готелі торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Готелі

Абонементи на ТК Буковель в Луцьку

600.00 грн.

АНАМАНДРІЯ
Луцьк
0978745115
ЯПОНСЬКА БАНЯ ОФУРО в Луцьку

САКУРА
Луцьк
(066) 87-87-87-5
Кімнати подобово в Луцьку

200.00 грн. / кімната

Золота підкова
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Зимова риболовля в Луцьку

Срібниця
Луцьк
+380 << показати тел.
Боулінг в Луцьку

Зефір
Луцьк
+380 << показати тел.
Готельні номера в східному стилі в Луцьку

Готель
Луцьк
+380 << показати тел.
Одно- двокімнатні номери Стандарт в Луцьку

Готельно-ресторанний комплекс Кремінь
Кременець
+380 << показати тел.
Риболовна прикормка Фішка в Луцьку

Фішка ТМ
Київ
+380 << показати тел.
Балетна школа в Луцьку

Маленька школа
Луцьк
+380 << показати тел.
кафе

кафе "Базилік"
Луцьк
+380 << показати тел.
ШАШЛИКИ У

ТАНГОМАРКЕТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Тапочки одноразові для сухих приміщень в Луцьку

4.50 грн. / пара

Український Банний Маркет
Харків
+380 << показати тел.
Зняти номер №1 в Луцьку

200.00 грн.

ОКОЛИЦЯ
Луцьк
+380 << показати тел.
Комплексне обслуговування бенкетів в Луцьку

СВІТЯЗЬ
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись