Гранітні надгробні памятники, Луцьк

Гранітні надгробні памятники, Луцьк

Гранітні надгробні памятники
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Каменярня Боремчуків
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Гранітні надгробні памятники

Виготовлення мармурових і гранітних надгробних пам'ятників в Луцьку є частиною необхідної роботи, що допомагає зберегти вашу пам'ять про тих, хто нас покинув...


Каменярня Боремчуків займається виготовленням надгробних пам'ятників в Луцьку. У своїй роботі ми використовуємо такі матеріали, як габро, лабрадорит, базальт і граніт різних порід. Для виготовлення гранітних пам'ятників і надгробків використовується величезна кількість різноманітних інструментів для гравіювання і різання. Наша гранітна майстерня може похвалитися тим, що виготовляє надгробні пам'ятники на сучасному обладнанні, тому ми не боїмося давати тривалу гарантію на нашу продукцію - 10 років.

 

Крім гранітних пам'ятників у Луцьку ми також виготовляємо:

- склепи
- облицювальну гранітну плитку
- столи, лавки і вази з граніту
- скульптури
- каміни з граніту
- стільниці з граніту
- барні стійки з граніту
- сходи, перила, підвіконня з граніту.


Переваги роботи з Каменярнею Боремчуків:

- Широкий вибір гранітних і мармурових пам'ятників різних за формою, дизайном, розміром. Великий каталог вже готових виробів і можливість виготовлення пам'ятника на замовлення.

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта, при виготовленні виробів ми враховуємо всі ваші побажання. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте такий пам'ятник, який сподівалися побачити.

- Виготовлення пам'ятників відбувається в оптимальні терміни. Виготовлення одного пам'ятника в Луцьку займає у майстра до 1,5 місяця.

- Доступні ціни. У нас можна придбати, як пам'ятників економ-класу, так і елітні моделі пам'ятників виготовлені за індивідуальними ескізами.

- Гарантія виробника - 10 років.

- Професійний монтаж пам'ятників в Луцьку (за окрему плату в розмірі 1500 грн.)

Умови оформлення замовлення

Вироби з натурального каменю: передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення при його оформленні; залишок вартості оплачується за фактом доставки або установки (монтажу).

Ми зобов'язуємося якісно і в строк виконувати свою роботу, незалежно від замовлення. Наша гранітна майстерня - це не просто люди займаються виробами з граніту, а кваліфіковані професіонали, які знають толк у своїй справі.

Наші майстри з розумінням поставляться до вас і постараються якомога ретельніше опрацювати всі дрібні нюанси, з якими доведеться зіткнутися в ході виготовлення.

Зберігаючи пам'ять про близьких і коханих людей, ми спрямовуємо свій погляд у майбутнє з Вірою, Надією і Любов'ю.Фото Гранітні надгробні памятники

Гранітні надгробні памятники фото 0
Товари схожі на Гранітні надгробні памятники

Надгробні памятники луцьк
 
Надгробні памятники луцьк
 
Виготовлення памятників луцьк
 
Памятники луцьк
 
Надгробні памятники луцьк
 

Інші товари схожі на Гранітні надгробні памятники

Памятники гранітні Костопіль луцьк
Надмогильні памятники луцьк
Надгробные памятники луцьк
Гранитные памятники луцьк
Памятники габро луцьк
Шукати на порталі: Виготовлення мармурових памятниківвиготовлення гранітних надгробних пам'ятників в Луцькувиготовленням надгробних пам'ятників в Луцькугабролабрадоритбазальтгранітгравіюваннярізаннягранітна майстернясклепиоблицювальна гранітна плиткастолилавкивази з гранітускульптурикаміни з гранітустільниці з гранітубарні стійки з гранітусходиперилапідвіконня з гранітувироби з натурального каменюГранітні пам'ятникивиготовлення пам'ятниківКаменярня Боремчуків Луцькпамятники луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу