Штукатурка AEROC, Луцьк
Головна Товари Луцьк Штукатурка AEROC

Штукатурка AEROC, Луцьк

Штукатурка AEROC
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Львівська Торгово Будівельна Компанія
Телефон: .............. 0970992155
Email: .................... Написати листа


136 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Штукатурка AEROC

 

Склад: білий цемент, піноскло, вапно, фракціоновані наповнювачі, модифікуючі добавки, поліпропіленові волокна.

Переваги у використанні:

Фасадна штукатурка AEROC відноситься до так званих тонкошарових систем обробки зовнішньої поверхні з ніздрюватого бетону. Її склад спеціально підібрано під особливості стінових конструкцій з автоклавного газобетону, що зрештою дозволяє забудовникові отримати надійний, довговічний захист, а також заощадити на вартості обробки.

Штукатурка AEROC поєднує в собі вирівнюючу і захисну функції.

При якісній кладці блоків AEROC товщини штукатурного шару  5-10 мм цілком достатньо для вирівнювання загальної площини фасаду будівлі.

Завдяки низькому коефіцієнту водопоглинання і високій морозостійкості відпадає необхідність в додатковому нанесенні штукатурних захисних шарів, окрім випадків, коли цього вимагає архітектурний стиль фасаду. Обробка завтовшки від 5 мм в надійній мірі захищає поверхню газобетону від опадів ззовні. Для надання архітектурної виразності фасаду будівлі досить обштукатурену поверхню прогрунтувати і зафарбувати силіконовою або силікатною фарбою.

В той же час, більшість пропонованих на ринку систем для зовнішньої обробки газобетонних стін включають  вирівнюючі  штукатурки для ніздрюватого бетону (на основі перлітового піску, вапняку, вермикуліту, доломітового борошна і так далі), які необхідно додатково захищати від атмосферних дій шляхом нанесення захисно-декоративних штукатурок.

Фасадна штукатурка AEROC на відміну, наприклад від важких вапняно-цементних  розчинів, більшості щільних полімерцементних і акрилових штукатурок володіє  високою  паропроникненістю, що забезпечує швидке видалення з газобетону зайвої вологи і сприяє нормальному стану температурної вологості захисних конструкції.

На відміну від вапняно-піщаних штукатурок, штукатурка AEROC швидко набирає свою міцність.

Завдяки своїм міцностним характеристикам, тонкошаровому виконанню і наявності армованих волокон штукатурка AEROC володіє підвищеною тріщиностійкістю, і тому не вимагає додаткового армування по основному полю сіткою із скловолокна. Рекомендується додатково армувати лише місця з підвищеною схильністю до  тріщиноутворення - кути віконних і дверних отворів, місця зєднання газобетону з іншими матеріалами і так далі

Модуль пружності штукатурки підібраний під модуль пружності основи, тому на межі газобетон-штукатурка не виникає контактної напруги, що підвищує довговічність покриття. Завдяки спеціальним добавкам штукатурка AEROC має високу адгезію до поверхні газобетону.

Білий колір штукатурки сприяє зниженню витрат фарби і не змінює обраний відтінок забарвлення фасаду.

Матеріал в роботі пластичний і легко наноситься на газобетонну поверхню.

Вартість квадратного метра обштукатуреної стіни із застосуванням покриття AEROC у більшості випадків дешевше за альтернативні варіанти за рахунок низьких витрат матеріалу, відсутності необхідності додаткового армування і нанесення додаткового  захисного шару. При цьому вартість безпосередньо робіт по нанесенню одношарової штукатурки AEROC нижче вартості робіт по нанесенню багатошарових полімерцементних систем для ніздрюватого бетону.

Технічні характеристики:

Температура основи при нанесенні

від  +5°С до +30°С

Температура води для приготування розчинової суміші

від +10°С до +25°С

Кількість води на 1 кг сухої суміші

230 – 250 мл

Термін придатності розчинової суміші *

не менше 1 години

Подальше оздоблення *:  декоративною штукатуркою                                            фарбування

не раніше, ніж через 3 доби

не раніше, ніж через 7 діб

Густина розчину через 28 діб *

не більше 1200 кг/м3

Адгезія до основи через 28 діб *

не менше 0,5 МПа

Паропроникність

не менше 0,15 мг/м·год·Па

Водоутримувальна здатність (за EN)

не менше 97 %

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Температура експлуатації

від -30°С до +40°С

Витрата суміші на 1 м2 при товщині шару 1 мм

1,1 кг

* За нормальних умов – температура + 20°С, відносна вологість повітря 60%.

 

 

Підготовка поверхні (згідно СНіП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001):

видалити старі неміцні ділянки основи, розшити тріщини, відчистити поверхню від бруду, пилу, мастила, тощо за допомогою щітки або пилососа; тріщини, раковини або пошкодження основи попередньо відремонтувати розчиновою сумішшю (наприклад, клейова суміш AEROC, змішана з газобетонною крихтою та водою) та витримати не менше 24 годин; при вирівнюванні поверхні з перепадом по площині більше 10 мм на 1 метр погонний рекомендується встановити маяки  на відстані, яка на 20 см менша, ніж довжина правила; для зміцнення та знепилення поверхні нанести на неї глибокопроникаючу грунтовку для пористих основ і витримати не менше 4 годин; безпосередньо перед початком виконання робіт штукатуркою AEROC обов’язково зволожити поверхню водою, а в спекотну погоду рекомендовано зволожити двічі;  підготовлена до виконання робіт поверхня повинна бути міцною, чистою та вологою.

 Приготування розчинової суміші для нанесення ручним способом:

у чисту робочу ємність налити воду з розрахунку:

- для першого шару (контактного)- 340 – 360 мл води на 1 кг сухої суміші AEROC (8,5 –9,0 л на 1 мішок);

- для другого (стартового)  та третього шару (вирівнюючого)  - 230 – 250 мл води на 1 кг сухої суміші AEROC (5,75 – 6,25 л на 1 мішок);

поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання пастоподібної маси без грудок; витримати розчинову суміш 5 хвилин і знову перемішати протягом 1 хвилини.

Приготування розчинової суміші для нанесення машинним способом:

підготувати штукатурну машину відповідно до “Інструкції з експлуатації“; засипати штукатурну суміш у бункер; встановити витрату води для отримання необхідної консистенції розчинової суміші; подати розчинову суміш на місце проведення робіт за допомогою шнекової пари та шлангу.

Інструкція по застосуванню фасадної штукатурки AEROC

Виконання робіт:

при опорядженні  поверхні розчиновою сумішшю товщиною до 10 мм – виконати слідуючи технологічні операції:

- влаштувати контактний шар товщиною 2-4 мм наносячи розчинову суміш ручним способом на поверхню та втираючи його в основу за допомогою металевого шпателя;

- не пізніше ніж через 5-15 хвилин (в залежності від температури повітря) після нанесення ґрунтувального шару  за допомогою металевого шпателя влаштувати вирівнюючий шар  методом «мокре на мокре»;

при опорядженні  поверхні розчиновою сумішшю товщиною більше 10 мм – виконати слідуючи технологічні операції:

- влаштувати контактний шар товщиною 2-4 мм наносячи розчинову суміш ручним способом на поверхню та втираючи його в основу за допомогою металевого шпателя; або  машинним способом за допомогою пістолету розпилювача на товщину 5-10 мм;

         - після ущільнення розчину  (через 30-40 хвилин в залежності від температури повітря та товщини шару),  влаштувати  стартовий шар на 2/3 загальної товщини штукатурки: ручним способом за допомогою металевого шпателя, або машинним способом за допомогою пістолету розпилювача, тримаючи його перпендикулярно до поверхні на відстані 10-30 см.

- після ущільнення розчину (через 2-4 години в залежності від температури повітря та товщини шару) методом «мокре на мокре» нанести вирівнюючий шар: ручним способом за допомогою металевого шпателя, або машинним способом за допомогою пістолету розпилювача (при машинному нанесенні розчинової суміші товщина шару залежить від швидкості переміщення пістолета – чим швидкість менша, тим товщина шару більша, і навпаки; розчин слід наносити горизонтальними смугами між маяками, при відсутності маяків довжина смуг повинна складати 50-70 см; кожну попередню смугу на 2-3 см перекривати наступною);

після нанесення верхнього вирівнюючого шару розрівняти розчинову суміш по маяках металевим правилом не пізніше, ніж через 5-7 хвилин після нанесення розчину на поверхню, при відсутності маяків – перевірити відхилення поверхні по горизонталі і вертикалі за допомогою рівня, шнура або правила; після нанесення розчинової суміші на поверхню закрити повітряний вентиль у пістолеті розпилювачі  (подача розчину зупиниться); УВАГА! Розчин у змішувачі або шлангу не повинен знаходитись у нерухомому стані більше 30 хвилин; перед закінченням нанесення розчину перекрити подачу сухої суміші у змішувач, не вимикаючи при цьому насос, і продовжувати наносити розчин, поки він повністю не буде видалений із змішувача та шлангів; після закінчення або зупинки робіт агрегат та інструменти ретельно вимити; паперові мішки та залишки розчину утилізувати згідно з вимогами ДСанПіН 2.2.7.029; для надання привабливого естетичного вигляду рекомендовано штукатурку AEROC оздобити  декоративними паропроникними  штукатурками (полімерцементними, силікатними або силіконовими)  або фарбувати паропроникними фарбами (силікатними або силіконовими), попередньо обробивши поверхню глибокопроникаючою ґрунтовкою і витримавши не менше 4 годин; запобігати швидкому висиханню (уникати протягів, попадання прямих сонячних променів), при необхідності – зволожувати. свіженанесений розчин протягом 24 годин захищати від дощу.  

 

 Упаковка:

паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром. Маса нетто 25 кг.

 

Зберігання:

в непошкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщенні, при температурі не вище 40°С та вологості не вище 75%, протягом 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

Увага:

перед початком виконання робіт поверхню обов’язково зволожити водою (в жаркий період двічі); не допускати висихання контактного та стартового шарів, наносити кожен послідуючий шар методом «мокре на мокре»; у разі виконання робіт за умов, які відрізняються від нормальних, значення показників можуть відхилятись від вказаних в таблиці; при використанні матеріалу в умовах, які не зазначені в даному технічному описі, варто самостійно провести додаткові випробування або звернутись за консультацією до виробника; виробник не несе відповідальності у разі виконання робіт з порушенням вказівок щодо застосування.

Інструкція по застосуванню фасадної штукатурки AEROC

 Фото Штукатурка AEROC

Штукатурка AEROC фото 0
Львівська Торгово Будівельна Компанія пропонує:
Товари схожі на Штукатурка AEROC

ТЕРКА луцьк
160 грн.
U-блоки AEROC луцьк
50 грн.
Клей для блоків AEROC літо луцьк
65 грн.
Клей для блоків  AEROC зима луцьк
60 грн.
ГАЗОБЛОКИ АЕРОК, EcoTerm , Д400,    375*200*600 , Д 400, В 2,5 луцьк
920 грн.

Інші товари схожі на Штукатурка AEROC

Лодка Колибри 2-МЕСТНАЯ К-240 луцьк
152.00 $
Гардини для кухні луцьк
Металопрофіль Polstal луцьк
AEROC EcoTerm Super Plus луцьк
600 грн.
Штори для кухні луцьк
Шукати на порталі: Штукатурка аерокфасадна штукатурка аерокфасадна штукатурка для газоблоківфасадна штукатурка для газоблоків аерокгазоблоки аерокгазоблоки аерок Львіваерок Львіваерок газоблокигазоблокигазоблоки Львівгазоблоки у Львовігазоблоки оптомгазобл

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу