ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Камінь, граніт, мармур

Купити Камінь, граніт, мармур на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Камінь, граніт, мармур ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Камінь, граніт, мармур . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Камінь, граніт, мармур . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Камінь, граніт, мармур торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Камінь, граніт, мармур

Ритуальні памятники з граніту в Луцьку

Памятники волині
Луцьк
(095) 839-18-33
Памятники, вироби з каменю в Луцьку

2 800.00 грн.

Monument art
Рівне
(96) 541-03-46
Камін замовити в Луцьку

пп Гаврилюк
Луцьк
095 9357998
гранітний пам'ятник 043 в Луцьку

ПП Кушнірук В.М
Луцьк
0332242594
Виготовлення пам'ятників під замовлення в Луцьку

Памятники від виробника
Ковель
067 316-62-88
Плитка гранітна ГРАНАТ в Луцьку

1 200.00 грн.

Топ-Граніт
Луцьк
+38 097 568-27-96
Синій декоративний щебінь в Луцьку

190.00 грн. / мішок

PrintShop
Луцьк
0660764746
Керамзит в Луцьку

1 350.00 грн. / 0,625 м3

Вантажні перевезення Луцьк
Луцьк
0667682059
Вказівники будинків та вулиць в Луцьку

Памятники Луцьк
Луцьк
(050)9111395
Подвійні пам'ятники в Луцьку

Памятники на замовлення
Луцьк
+380 << показати тел.
Надгробки ексклюзивні в Луцьку

ПП Павло Денисюк
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Блоки гранітні (куб.м). Габро Букинського родовища в Луцьку

550.00 $ / куб.метр

ТОВ Добринь
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Ракушняк М35 в Луцьку

3.00 грн.

OOO Дары моря
Первомайське
+380 << показати тел.
Бруківка гранітна,з натурального каменю,галтованна,катанна в Луцьку

600.00 грн. / т

граніт-продактс
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Подвійні пам'ятники різних форм з червоного граніту Капусти в Луцьку

Каменеобробний Цех на Млиновій 13
Луцьк
+380 << показати тел.
Авторські каміни в Луцьку

Авторські каміни Луцьк
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Галька плоска в Луцьку

500.00 грн. / тонна

Природний камінь
Луцьк
+380 << показати тел.
Продається бізнес по виготовленню памятників в Луцьку

Продаеться бізнес
Луцьк
+380 << показати тел.
Фонтан в Луцьку

Скульптор
Луцьк
+380 << показати тел.
Ракушняк с доставкой - Луцк в Луцьку

2.00 $ / шт

ЧП_Построй_с_нами
Волинська обл.
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись