Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw, Волинська обл.

Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw, Волинська обл.

Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Камінь-камін
Телефон: .............. 066 675-20-90 - Юрій Мельник
Запитувати:
Юрій
Email: .................... Написати листа


675 $
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw

Камин! Звучит сказочно! Сразу представляется каменный очаг возле которого собралась семья для семейного ужина.

В современных условиях камины или топки для каминов больше ассоциируются с обогревом помещения, которое необходимо для комфорта в доме.
Рады предлагать вам камины свободно стоящие или встроенные различных Польских производителей, самыми популярными из которых являются Kratki и Kawmet. Камины различной мощности помогут вам обогреть помещение любой квадратуры, что поможет вам не переплачивать лишние деньги, и подобрать топку индивидуально для каждого дома.
Также рады сообщить, что камины Kratki и топки Kawmet у нас по ценам умеренными и доступными, так как вы покупаете товар из «первых рук», без посредников, что помогает осуществить покупку по стоимости ниже рыночной.
Звоните по контактным которые вы видите у нас на сайте, и заказывайте камины и топки у нас, на складе постоянно в наличии широкий ассортимент, но если у вас индивидуальный заказ мы сможем его реализовать в течение 10 рабочих дней.

Основные технические характеристики:

Высота в мм: 902
Ширина в мм: 750
Глубина в мм: 525
Номинальная мощность, кВт:   25
Диаметр дымохода, мм:   200
КПД, %:    ~71
Эмиссия СО (при 13% О2):   0,78
Эмиссия пыли:    80,6
Температура отходящих газов, °C:    308
Вес, кг:   205
Длина дров, мм:   500
Отапливаемое пространство, м2*:   200-250
*  при высоте потолков до 3м, также величина зависит от утепления дома

Маєте наміри купити камін або вільно стоячу піч? Ви близько підійшли до втілення в життя мрії про своє власне вогнище в оселі. Звичайно для того щоб це сталось потрібно зібрати повну інформацію про каміни,їхні характеристики та відмінності,переваги та недоліки різних моделей. Здавалося,що немає нічого простішого ніж вибрати камін у якому буде палати вогнище,буде наповнюватись теплом та затишком ваша оселя і можна буде збиратись біля каміна спостерігати за палаючими полінами дров і розслаблятися. Звичайно це все так просто звучить на словах, насправді все не настільки просто як здається. Перш ніж встановлювати камін в будинку, слід отримати гарну консультацію з цього питання. За такою консультацією, звичайно, рекомендується звертатися до фахівця, який дасть вам всі відповіді на питання - яке паливо варто використовувати? Яка маса і відповідні габарити печі? Як вирішити питання з димової трубою? І після цього можна приступати до вибору дизайну каміна, кольору та зовнішніх габаритів. До питання купівлі каміна варто підійти дуже серйозно,адже це придбання в подальшому буде служити для вас джерелом тепла і тут повинно бути все бездоганно, окрім того варто дотримуватись умов експлуатації які чітко зазначені в інструкції по користуванню.Фото Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw

Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw фото 0
Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw фото 1
Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw фото 2
Товари схожі на Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw

Каминная топка Kratki Amelia 25kw луцьк
600 $
Каминная топка Kratki Amelia/L 25kw луцьк
675 $
Каминная топка Kratki Amelia/LPT 25kw луцьк
 1270 евро
Каминная топка Kratki Amelia/LP 25kw луцьк
800 $
Каминная топка Kratki Amelia/T 25kw луцьк
1160 $

Інші товари схожі на Каминная топка Kratki Amelia/P 25kw

Кахельні печі луцьк
Чугунні топки луцьк
від 4500 грн.
Каміни на заказ луцьк
Беседки барбекю луцьк
Каміни ручної роботи луцьк
Шукати на порталі: Каминыкаминные топкикаминные дверцыпорталы для каминадымоходыкаминные аксессуарытопка чугуннаятопки чугунные для каминатопки каминные львовкамины kratkiкаміни kratkiтопки для камінів купитикаміни з польшикаміни kaw-metпечі чугунні kratkiпечі чугунні kaw-metбуржуйки з польшипечі kratki koza k9печі буржуйкипечі kaw-metбуржуйки kaw-metпечи буржуйки kaw-metпечи свободностоящие kaw-metkratki maja 12kwkratki antek 10kwkratki oliwia 18kwkratki zuzia 16kwkratki amelia 25k

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу