Каминная топка Kratki Oliwia 18kw, Волинська обл.

Каминная топка Kratki Oliwia 18kw, Волинська обл.

Каминная топка Kratki Oliwia 18kw
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Камінь-камін
Телефон: .............. 066 675-20-90 - Юрій Мельник
Запитувати:
Юрій
Email: .................... Написати листа


520 $
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Каминная топка Kratki Oliwia 18kw

Основные технические характеристики:

Высота в мм: 810
Ширина в мм: 738
Глубина в мм: 525
Номинальная мощность, кВт:   18
Диаметр дымохода, мм:   200
КПД, %:    ~79
Эмиссия СО (при 13% О2):   0,15
Эмиссия пыли:    31
Температура отходящих газов, °C:    383
Вес, кг:   162
Длина дров, мм:   500
Отапливаемое пространство, м2*:   150-180
*  при высоте потолков до 3м, также величина зависит от утепления дома

 

Камин! Звучит сказочно! Сразу представляется каменный очаг возле которого собралась семья для семейного ужина.
В современных условиях камины или топки для каминов больше ассоциируются с обогревом помещения, которое необходимо для комфорта в доме.
Рады предлагать вам камины свободно стоящие или встроенные различных Польских производителей, самыми популярными из которых являются Kratki и Kawmet. Камины различной мощности помогут вам обогреть помещение любой квадратуры, что поможет вам не переплачивать лишние деньги, и подобрать топку индивидуально для каждого дома.
Также рады сообщить, что камины Kratki и топки Kawmet у нас по ценам умеренными и доступными, так как вы покупаете товар из «первых рук», без посредников, что помогает осуществить покупку по стоимости ниже рыночной.
Звоните по контактным которые вы видите у нас на сайте, и заказывайте камины и топки у нас, на складе постоянно в наличии широкий ассортимент, но если у вас индивидуальный заказ мы сможем его реализовать в течение 10 рабочих дней.

Маєте наміри купити камін або вільно стоячу піч? Ви близько підійшли до втілення в життя мрії про своє власне вогнище в оселі. Звичайно для того щоб це сталось потрібно зібрати повну інформацію про каміни,їхні характеристики та відмінності,переваги та недоліки різних моделей. Здавалося,що немає нічого простішого ніж вибрати камін у якому буде палати вогнище,буде наповнюватись теплом та затишком ваша оселя і можна буде збиратись біля каміна спостерігати за палаючими полінами дров і розслаблятися. Звичайно це все так просто звучить на словах, насправді все не настільки просто як здається. Перш ніж встановлювати камін в будинку, слід отримати гарну консультацію з цього питання. За такою консультацією, звичайно, рекомендується звертатися до фахівця, який дасть вам всі відповіді на питання - яке паливо варто використовувати? Яка маса і відповідні габарити печі? Як вирішити питання з димової трубою? І після цього можна приступати до вибору дизайну каміна, кольору та зовнішніх габаритів. До питання купівлі каміна варто підійти дуже серйозно,адже це придбання в подальшому буде служити для вас джерелом тепла і тут повинно бути все бездоганно, окрім того варто дотримуватись умов експлуатації які чітко зазначені в інструкції по користуванню.Фото Каминная топка Kratki Oliwia 18kw

Каминная топка Kratki Oliwia 18kw фото 0
Каминная топка Kratki Oliwia 18kw фото 1
Каминная топка Kratki Oliwia 18kw фото 2
Товари схожі на Каминная топка Kratki Oliwia 18kw

Каминная топка Kratki Oliwia/LPT 18kw луцьк
 1090 евро
Каминная топка Kratki Oliwia/P 18kw луцьк
 650 $
Каминная топка Kratki Oliwia/T 18kw луцьк
1020 $
Каминная топка Kratki Oliwia/LP 18kw луцьк
 750 $
Каминная топка Kratki Oliwia/L 18kw луцьк
 650 $

Інші товари схожі на Каминная топка Kratki Oliwia 18kw

Кахельні печі луцьк
Чугунні топки луцьк
від 4500 грн.
Каміни на заказ луцьк
Беседки барбекю луцьк
Каміни ручної роботи луцьк
Шукати на порталі: Каминыкаминные топкикаминные дверцыпорталы для каминадымоходыкаминные аксессуарытопка чугуннаятопки чугунные для каминатопки каминные львовкамины kratkiкаміни kratkiтопки для камінів купитикаміни з польшикаміни kaw-metпечі чугунні kratkiпечі чугунні kaw-metбуржуйки з польшипечі kratki koza k9печі буржуйкипечі kaw-metбуржуйки kaw-metпечи буржуйки kaw-metпечи свободностоящие kaw-metkratki maja 12kwkratki antek 10kwkratki oliwia 18kwkratki zuzia 16kwkratki amelia 25k

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу