Каркаси для матраців, Луцьк

Каркаси для матраців, Луцьк

Каркаси для матраців
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ПП Бонато
Телефон: .............. (066) 7113216 ; (095) 3537497; (063) 3522041; (098) 7075125 ; (097) 7563672
Запитувати:
Юрій
Email: .................... Написати листа


435 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Каркаси для матраців

Використовуються вигнуті букові ламелі шириною 5,3 см і товщиною 0,8 см. Односпальний каркас комплектується 5 ніжками 4 по кутам і 1 з внутрішньої сторони на середній поперечці. Двоспальний каркас комплектується 6 ніжками 4 по кутам і 2 на повздовжній поперечці. Висота ніжки 23,5 см з можливістю регулювання висоти до 1,5 см.Термін виготовлення ортопедичний ламелей – до 14 днів

Для досягнення стовідсоткового ортопедичного ефекту слід використовувати не лише ортопедичні матраци і подушки, але й каркаси з ортопедичними (вигнутими) ламелями. Саме випукла форма сприяє покращенню опори для самого матраца і, водночас, забезпечує потрапляння необхідної кількості повітря, що запобігає утворенню бактерій та кліщів.

Під час виготовлення цих ортопедичних ламелей використовуються букові, випуклі на зовні, клеєні планки шириною 6,8 см і товщиною 0,8 см. В каркасах „Стандарт” відстань між планками 6,5 см і цей тип є найпопулярнішим в першу чергу через його ціну. Інший тип, „Стандарт +” трішки дорожчий через те, що відстань між його палнками 4,5 см. Якщо ж ви збираєтеся придбати матрац на пружинах в „карманчиках” (Pocket Spring), тоді ламель вам слід замовляти „Стандарт ++”, в якої відстань між планками 2,5 см, що на пів сантиметра менше ніж діаметр самої пружини.

У разі необхідності є можливість замовлення каркасів будь-яких розмірів у такому випадку ціна рахуватиметься, ніби ви замовляєте наступний за розмірами каркас. Наприклад, вам потрібен каркас 195 на 175 см, тоді його вартість буде мов би ви купуєте стандартного розміру 200 на 180 см.

Сам металевий каркас зроблений із суцільнозвареного металевого профілю, який фарбується чорною полімерною порошковою фарбою. По його боках зварені „відкоси”, на які й кріпляться кутові опори.

Односпальний каркас (завширшки до 1 м) комплектується 5 ніжками з яких 4 по кутам і 1 з внутрішньої сторони середньої поперечки. Двоспальний каркас (завширшки більше 1 метра) комплектується 6 ніжками 4 по кутам і 2 на повздовжній поперечці. Додаткові ніжки додають каркасові витримки, яка необхідна при навантажені на одне місце більше 100 кг. Висота ніжки 23,5 см, проте є можливість регулювання висоти до 1,5 см, що допомагає встановити каркас на нерівній поверхні. Варто відзначити, що тут використовується такий вид різьби, що після встановлення висоти, її зміна в подальшому унеможливлюється. За бажанням замовника висота ніжок і колір фарби можуть бути змінені.Фото Каркаси для матраців

Каркаси для матраців фото 0
Товари схожі на Каркаси для матраців

Каркаси ліжок луцьк
В прайсі грн.
Каркаси з ортопедичними ламелями луцьк
В прайсі грн.
Вкладні каркаси луцьк
В прайсі грн.

Інші товари схожі на Каркаси для матраців

 
 
Шукати на порталі: Каркаси для ліжка односпальнікаркас для ліжка двоспальнийвкладні каркасикаркаси ліжка на ніжках

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу