Каркаси з ортопедичними ламелями, Луцьк

Каркаси з ортопедичними ламелями, Луцьк

Каркаси з ортопедичними ламелями
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ПП Бонато
Телефон: .............. (066) 7113216 ; (095) 3537497; (063) 3522041; (098) 7075125 ; (097) 7563672
Запитувати:
Юрій
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Каркаси з ортопедичними ламелями

Використовуються вигнуті букові ламелі шириною 6,8 см і товщиною 0,8 см. Односпальний вкладний каркас комплектується 1 ніжкою з внутрішньої сторони на середній поперечці.Термін виготовлення ортопедичний ламелей – до 14 днів

Для досягнення стовідсоткового ортопедичного ефекту слід використовувати не лише ортопедичні матраци і подушки, але й каркаси з ортопедичними (вигнутими) ламелями. Саме випукла форма сприяє покращенню опори для самого матраца і, водночас, забезпечує потрапляння необхідної кількості повітря, що запобігає утворенню бактерій та кліщів.

Під час виготовлення цих ортопедичних ламелей використовуються букові, випуклі на зовні, клеєні планки шириною 6,8 см і товщиною 0,8 см. В каркасах „Стандарт” відстань між планками 6,5 см і цей тип є найпопулярнішим в першу чергу через його ціну. Інший тип, „Стандарт +” трішки дорожчий через те, що відстань між його палнками 4,5 см. Якщо ж ви збираєтеся придбати матрац на пружинах в „карманчиках” (Pocket Spring), тоді ламель вам слід замовляти „Стандарт ++”, в якої відстань між планками 2,5 см, що на пів сантиметра менше ніж діаметр самої пружини.

У разі необхідності є можливість замовлення каркасів будь-яких розмірів у такому випадку ціна рахуватиметься, ніби ви замовляєте наступний за розмірами каркас. Наприклад, вам потрібен каркас 195 на 175 см, тоді його вартість буде ніби ви купуєте стандартного розміру 200 на 180 см. Сам металевий каркас зроблений із суцільнозвареного металевого профілю, який фарбується чорною полімерною порошковою фарбою. По його боках зварені „відкоси”, на які й кріпляться кутові опори.

Односпальний вкладний каркас (завширшки до 1 м) комплектується 1 ніжкою, яка кріпиться з внутрішньої сторони середньої поперечки. Двоспальний вкладний каркас (завширшки більше 1 метра) комплектується 2 ніжками розміщеними з внутрішньої сторони на повздовжній поперечці. Додаткові ніжки додають каркасові витримки, яка необхідна при навантажені на одне місце більше 100 кг. Висота ніжки 23,5 см, проте є можливість регулювання висоти до 1,5 см, що допомагає встановити каркас на нерівній поверхні.

Варто відзначити, що тут використовується такий вид різьби, що після встановлення висоти, її зміна в подальшому унеможливлюється. За бажанням замовника висота ніжок і колір фарби можуть бути змінені. Вкладні каркаси використовуються в ліжках з певними підйомними механізмами, або у випадках де кріплення кутових опор взагалі непотрібнеФото Каркаси з ортопедичними ламелями

Каркаси з ортопедичними ламелями фото 0
Товари схожі на Каркаси з ортопедичними ламелями

Каркаси ліжок луцьк
В прайсі грн.
Каркаси для матраців луцьк
435 грн.
Вкладні каркаси луцьк
В прайсі грн.

Інші товари схожі на Каркаси з ортопедичними ламелями

 
 
Шукати на порталі: Вкладні каркасикаркаси для ліжоккаркас ліжкакаркас ліжка вкладний

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу