ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Картини

Купити Картини на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Картини ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Картини . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Картини . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Картини торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Картини

Вишита картина Собачий вальс (645 грн) в Луцьку

Вишиті ідеї
Луцьк
(066)528-33-21
Картини маслом в Луцьку

Сергій Максимчук
Луцьк
+380 << показати тел.
Детские картинки декупаж в Луцьку

ДЕКУПАЖиК
Київ
+380 << показати тел.
Картини під замовлення в Луцьку

Чугай
Луцьк
+380 << показати тел.
замовити портрет в Луцьку

Портрет в подарунок
Луцьк
+380 << показати тел.
Портрет з фотогрфії олівцем в Луцьку

180.00 грн. / портрет

ВЕЛОМАН
Луцьк
+380 << показати тел.
картина маслом на замовлення в Луцьку

Картини на замовлення
Луцьк
+380 << показати тел.
Порто Адзурро. О-в Ельба. Італія в Луцьку

Художник Гнатюк О. М.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Портрет на замовлення від Шендерова В.А. в Луцьку

300.00 грн.

Портрет на замовлення від Шендерова В.А.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
портрет 40х50 олійними фарбами в Луцьку

750.00 грн. / 1 людина

Портрети по фото
Володимир-Волинський
+380 << показати тел.
диптих в Луцьку

100.00 грн. / шт

HELEN
Луцьк
+380 << показати тел.
Вишиту картину

1 500.00 грн. / шт

Вишиті картини. Віта Міщук (Луцьк).
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Модульні картини, фотопано в Луцьку

195.00 грн. / шт

ФЛП Галицкая С В
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись