Каталог гранітних памятників у Луцьку, Луцьк
Головна Товари Надання послуг Ритуальні товари Луцьк Каталог гранітних памятників у Луцьку

Каталог гранітних памятників у Луцьку, Луцьк

Каталог гранітних памятників у Луцьку
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Каменярня Боремчуків
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Каталог гранітних памятників у Луцьку

Виготовлення мармурових і гранітних надгробних пам'ятників в Луцьку є частиною необхідної роботи, що допомагає зберегти вашу пам'ять про тих, хто нас покинув...


Каменярня Боремчуків займається виготовленням надгробних пам'ятників в Луцьку. У своїй роботі ми використовуємо такі матеріали, як габро, лабрадорит, базальт і граніт різних порід. Для виготовлення гранітних пам'ятників і надгробків використовується величезна кількість різноманітних інструментів для гравіювання і різання. Наша гранітна майстерня може похвалитися тим, що виготовляє надгробні пам'ятники на сучасному обладнанні, тому ми не боїмося давати тривалу гарантію на нашу продукцію - 10 років.

 

Крім гранітних пам'ятників у Луцьку ми також виготовляємо:

- склепи
- облицювальну гранітну плитку
- столи, лавки і вази з граніту
- скульптури
- каміни з граніту
- стільниці з граніту
- барні стійки з граніту
- сходи, перила, підвіконня з граніту.


Переваги роботи з Каменярнею Боремчуків:

- Широкий вибір гранітних і мармурових пам'ятників різних за формою, дизайном, розміром. Великий каталог вже готових виробів і можливість виготовлення пам'ятника на замовлення.

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта, при виготовленні виробів ми враховуємо всі ваші побажання. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте такий пам'ятник, який сподівалися побачити.

- Виготовлення пам'ятників відбувається в оптимальні терміни. Виготовлення одного пам'ятника в Луцьку займає у майстра до 1,5 місяця.

- Доступні ціни. У нас можна придбати, як пам'ятників економ-класу, так і елітні моделі пам'ятників виготовлені за індивідуальними ескізами.

- Гарантія виробника - 10 років.

- Професійний монтаж пам'ятників в Луцьку (за окрему плату в розмірі 1500 грн.)

Умови оформлення замовлення

Вироби з натурального каменю: передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення при його оформленні; залишок вартості оплачується за фактом доставки або установки (монтажу).

Ми зобов'язуємося якісно і в строк виконувати свою роботу, незалежно від замовлення. Наша гранітна майстерня - це не просто люди займаються виробами з граніту, а кваліфіковані професіонали, які знають толк у своїй справі.

Наші майстри з розумінням поставляться до вас і постараються якомога ретельніше опрацювати всі дрібні нюанси, з якими доведеться зіткнутися в ході виготовлення.

Зберігаючи пам'ять про близьких і коханих людей, ми спрямовуємо свій погляд у майбутнє з Вірою, Надією і Любов'ю.Фото Каталог гранітних памятників у Луцьку

Каталог гранітних памятників у Луцьку фото 0
Товари схожі на Каталог гранітних памятників у Луцьку

Надгробні памятники луцьк
 
Надгробні памятники луцьк
 
Виготовлення памятників луцьк
 
Памятники луцьк
 
Надгробні памятники луцьк
 

Інші товари схожі на Каталог гранітних памятників у Луцьку

Памятники гранітні Костопіль луцьк
Надмогильні памятники луцьк
Надгробные памятники луцьк
Гранитные памятники луцьк
Памятники габро луцьк
Шукати на порталі: Виготовлення мармурових памятниківвиготовлення гранітних надгробних пам'ятників в Луцькувиготовленням надгробних пам'ятників в Луцькугабролабрадоритбазальтгранітгравіюваннярізаннягранітна майстернясклепиоблицювальна гранітна плиткастолилавкивази з гранітускульптурикаміни з гранітустільниці з гранітубарні стійки з гранітусходиперилапідвіконня з гранітувироби з натурального каменюГранітні пам'ятникивиготовлення пам'ятниківКаменярня Боремчуків Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу