Керамічна черепиця Roben, Луцьк

Керамічна черепиця Roben, Луцьк

Керамічна черепиця Roben
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Все для даху
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Керамічна черепиця Roben

 

Однією з основних переваг натуральної керамічної черепиці ROBEN є її абсолютна захищеність до дії шкідливих речовин. Агресивні впливи довкілля, такі як ультрафіолетове випромінювання, «кислотні дощі», екстремальні перепади температур і так далі не впливають на вигляд і термін експлуатації натуральної черепиці ROBEN.

Натуральна черепиця ROBEN безпосередньо займає провідне місце серед покрівельних матеріалів.

Керамічна черепиця Робен повільно нагрівається влітку і є надійним захистом від холоду взимку. Вона також відмінно поглинає шум дощу, що робить її незамінною для мансардних приміщень.

Для того, щоб покрівля виглядала благороднішою, компанія Roben пропонує 50 видів і кольорів черепиці. Привабливість черепиці збільшує додаткові покрівельні аксессуари, які можна підібрати до будь-якого даху: конькова черепиця, вентиляційна і антенна черепиця, всі спеціальні, а також декоративні елементи – зрозуміло, з випеченої глини.

Керамічна черепиця Roben представлена на ринку України в трьох основних формах (Fleming середньохвильова, Monzaplus середньохвильова plus, Bornholm тип S) і двома покриттями (ангоб і глазур).

 

Черепиця Roben FLEMING (середньохвильова)

Популярна модель черепиці, виконана в Римському стилі. До помітних особливостей цієї моделі можна віднести малу висоту хвилі і універсальний замок, що дозволяє абсолютно герметично покривати крівлю з невеликим кутом скату.

 

Roben BORNHOLM тип S (середньохвильова тип S)

Покращена модель черепиці хвилеподібного вигляду. Відрізняється черепиця крупнішою формою, але з аналогічними пропорціями. Архітектура черепиці схожа на латинську букву S (цим і обумовлена назва тип S). Завдяки цьому оригінальному дизайнерському рішенню, на крівлі черепиця утворює плавні і витончені хвилі.

 

Roben Monzaplus (середньохвильова Плюс)

Збільшена модель черепиці FLEMING. До основної gпомітної особливості цієї моделі відноситься крупніший формат черепиці, що дозволяє використовувати на 1м.кв. крівлі всього лише 9,5 черепиць і робить її економічнішою відповідно.

 

Черепиця Roben PIEMONT - Новинка!

Найновіша черепиця серед продукції Робен! Спеціальний проект замку полегшує монтаж і гарантує виняткову щільність.

 

 

Керамічна черепиця Roben набуває в результаті процедур ангобірування (нанесення на поверхню матеріалу покриття з кольоровою крихтою) і глазурування (нанесення скловидної маси) - високі захисні властивості і широкий асортимент забарвлень.Фото Керамічна черепиця Roben

Керамічна черепиця Roben фото 0
Товари схожі на Керамічна черепиця Roben

Будівельна кераміка Roben луцьк
Керамічна черепиця Röben луцьк
Керамічна черепиця Roben Piemont каштановий луцьк
Керамічна черепиця Roben Piemont чорно-коричневий луцьк
Керамічна черепиця Roben Piemont мідний луцьк

Інші товари схожі на Керамічна черепиця Roben

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: Черепиця RobenЧерепиця Roben луцькЧерепиця Roben у ЛуцькуЧерепиця керамічна Robenкерамічна черепиця Луцьккерамічна черепиця у Луцькуметалочерепицячерепиця

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу