Kлей KERABIT, Луцьк

Kлей KERABIT, Луцьк

Kлей KERABIT
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Kлей KERABIT

Група Північна Гідроізоляція продовжує удосконалювати свою пропозицію на ринку покрівельної ізоляції. Об'єднана група компаній в 2012 році запропонувала нову тару для упаковки герметизуючого бітумного клею Kerabit об'ємом 5л. При цьому 1 л маси клею буде продаватися за ціною не дорожче 1л упакованого в тару 10л, що раніше не було можливим. До цього клієнтам доводилося докуповувати невеликі обсяги клею в 3-літровій тарі, яка значно дорожче.
Як показує досвід, тара даного обсягу є оптимальною для використання на скатних дахах. Покрівельники легко піднімають її на висоту і переміщують по даху, що виключає випадкові пошкодження фінішного покриття покрівлі і знижує травматизм.
Нагадуємо, що для покрівельної системи на основі полімерно-бітумної черепиці торгових марок і KERABIT Finnmaster слід застосовувати виключно бітумний клей KERABIT. При використанні інших хім. композицій у кращому випадку виникає поверхневе склеювання, вельми ненадійне з'єднання, створене на "нестерильного" будівельному майданчику.
Бітумний клей призначений для склеювання швів бітумних килимів та м'яких черепиці, а також для ущільнення проходок і приклеювання інших покрівельних матеріалів. Надійний і щільний шов виходить, якщо клей використовується додатково на смоляних краях покрівельного килима.
Клей Kerabit - це готовий до вживання в холодному вигляді спеціальний клей, який зберігає свою еластичність навіть при негативних температурах. За хімічним складом бітумний клей KERABIT однорідний з бітумними покрівельними матеріалами та KERABIT Finnmaster, завдяки чому досягається надійне з'єднання на межмолекулярном рівні.
Економія на фірмових комплектуючих або використання інших матеріалів призводить до передчасного порушення функціонування покрівельної системи вашого будинку, що не покривається гарантійними зобов'язаннями виробника групі Північних країн гідроізоляції


Фото Kлей KERABIT

Kлей KERABIT фото 0
Товари схожі на Kлей KERABIT

Інші товари схожі на Kлей KERABIT

прозорий полікарбонатний лист з протиабразивним покриттям луцьк
покриття для теплиць Suntuf Plus луцьк
Пінопласт XPS (екструдований пінополістерол) луцьк
Пінополістирол екструдований  XPS луцьк
Утеплювач для підлоги луцьк
Шукати на порталі: Купити клей для бітумної черепиціклей KERABITKERABITклей для бітумної черепиціклей для бітумної черепиці Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу