Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer, Луцьк
Головна Товари Спорт та розваги Музичні інструменти Луцьк Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer

Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer, Луцьк

Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer

CMX-3000
 
Найвигідніший CD-програвач із багатим набором функціональних можливостей.
Базовою моделлю для CMX-3000 послужив неперевершений за популярністю серед DJ CDJ-1000. 
Комплекс CMX-3000 відрізняє стильний дизайн - з покритими гумою кнопками, чорною карбоновою обробкою, а головне - неймовірний набір функцій. 
СМХ-3000 підтримує функцію Wave Display і відображає піки і спади рівня звуку в треку, тим самим полегшуючи диск-жокею розстановку міток і петель. Дані про них можна зберегти у вбудованій пам'яті плеєра - в ній міститься до трьох міток і петель для одного компакт-диска, а також дані Wave Display для двадцяти треків. Крім того, ці дані можна скопіювати на інший такий же програвач. 
Скретч-емулятор тепер вбудовується у всі моделі Pioneer і "тритисячний" не уникнув цієї долі. Цифрові ефекти завжди була коником Pioneer, тому не варто дивуватися тому, на якому високому рівні зроблена ця функція. Користувач може скретчі в реальному часі, розставляти мітки в скретч-режимі, а також робити backspin (ручна перемотування пластинки в зворотному напрямку). 
Розстановка петель також реалізована відмінно, тим більше що найменший відступ від стандарту поховає всю ідею. У цій моделі інженери Pioneer вперше випробували функцію, патент на яку був отриманий зовсім недавно - emergency loop. Треба визнати, що ця функція дуже корисна, оскільки дозволяє одним натисканням кнопки встановити петлю з чотирьох бітів і почати її відтворення. Що гріха таїти, навіть у самих професійних диск-жокеїв бувають моменти, коли трек підходить до кінця, а другий ще не зведений. У таких випадку на допомогу приходить emergency loop, причому результат від натискання кнопки ні на йоту не відступає від рекламних заяв, що не може не радувати. 
BPM Sync і дозволяє синхронізувати треки з різних компакт-дисків за кількістю ударів в хвилину, тим самим надаючи недобросовісним диск-жокей можливість розслаблено покурювати сигарети, чекаючи поки трек підійде до кінця і потім "зводити" з ним новий, попередньо натиснувши BPM Sync. 
До інших можливостей, суть яких випливає з назви, можна віднести практично моментальний старт, можливість запуску відтворення з фейдера, підтримка переважної більшості форматів компакт-дисків, включаючи перезаписувані, 15-секундна буферна пам'ять, через яку програвач практично неможливо змусити "зіскочити" , лічильник ВРМ, цифрові виходи, майстер-темп (зміна швидкості без зміни висоти звуку), CD-text і відтворення звуків з частотою вище 20 Кгц (Legato-Link).
 
Мікшерний пульт Pioneer DJM-3000
Це перший в світі мікшер, оснащений режимом Effect Mix Mode. Цей режим обробляє музичні фрази в поєднанні з BPM. Також у DJM-3000 є вдосконалений автоматичний ефектор. Крім ефектів Echo і Zip в мікшерному пульті Pioneer DJM-3000 введено ефект Roll, який дозволяє діджеям виводити свої сети на новий рівень. Ефект Roll відтворює мікс і одночасно змінює висоту тону до ритму музики.
Також мікшер Pioneer DJM-3000 має всі ефекти, закладені в моделі DJM-600: Delay, Auto Pan, Flanger, Echo, Pitch Shifter Reverb, Auto-Frequency Filter, Auto-Transform та інші. До того ж всі зазначені ефекти можуть автоматично підлаштовуватися під ритм.
Внутрішній лічильник "Beat Per Minute" мікшера Pioneer DJM-3000 є одним з найбільш точних. Плавним переходам між композиціями сприяє автоматичний лічильник BPM, що відображає його величину для треку. Таким чином, діджей бачить ритм музики, що робить мікшування композицій з різними ритмами простішим і швидшим.
Мікшерний пульт DJM-3000 з прив'язкою до BPM може застосовувати ефекти окремо для кожного входу: Channel, Mic і Master. Перемикач Beat Unit Switch може точно настроювати параметри часу і керувати балансом між вихідним і обробленим звуком. Це досягається зміною коефіцієнта мікшування.

 Фото Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer

Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer фото 0
Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer фото 1
Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer фото 2
Товари схожі на Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer

Інші товари схожі на Комлект професійного DJ-обладнання Pioneer

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: Купить профессиональное dj оборудованиестудийное оборудованиеоборудование для dj; CD проигрывателивиниловые проигрывателиdj контроллерыmidi клавиатурыmidi контроллерыпроцессоры эффектовdj эффекторыdj микшерыстудийные мониторызвуковые картыаудио интерфейсыdj комплектыкомбинированное dj оборудованиесэмплергрувбоксвидео-микшервидео-проигрыватель; Купити професійне dj обладнаннястудійне обладнанняобладнання для dj. CD програвачівінілові програвачіdj контролериmidi клавіатуриmidi контролерипроцесори ефектівdj ефекториdj мікшеристудійні моніторизвукові картиаудіо інтерфейсиdj комплектикомбіноване dj обладнаннясемплергрувбоксвідео-мікшервідео-програвач

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу