ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Комплектуючі

Купити Комплектуючі на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Комплектуючі ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Комплектуючі . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Комплектуючі . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Комплектуючі торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Комплектуючі

Ремкомплекти в Луцьку

2.00 грн. / шт

ПБНВФ Гідравліка
Луцьк
(066) 078-33-25
Корпусные подшипники UCP (UC - подшипник, P - корпус) в Луцьку

Луцькпідшипниксервіс
Луцьк
+38 (0332) 722587
Запчасти Эталон, ТАТА, Б в Луцьку

205.00 грн.

ПП Воробей О.Г. - Запчастини для автобусів Еталон Богдан, вантажівка ТАТА
Луцьк
0970852815
Ремень поликлиновой AUDI CITROEN FAW-VW FIAT в Луцьку

205.00 грн. / шт

Автосвіт
Нововолинськ
(068) 636-15-85
Кузовні деталі в Луцьку

Авто-Плюс
Нововолинськ
(03344) 3-35-10
Таймери, Feron TM 50 в Луцьку

142.00 грн.

БудХаус, ТОВ
Луцьк
0997294779
Запчастини до легкових автомобілів в Луцьку

Бош Авто Сервіс
Нововолинськ
067-922-33-44
Редуктор БМВ E36 в Луцьку

130.00 $ / шт

Шрот-сервіс
Луцьк
050-56-09-222
Вихлопні системи в Луцьку

150.00 грн. / 1

ПП Олександр Шабунін
Луцьк
+380 << показати тел.
РЕСТАВРАЦІЯ РУЛЬОВИХ РЕЙОК в Луцьку

Насоси гідропідсилювачів, рульові рейки
Ковель
+380 << показати тел.
Авто на газ в Луцьку

ГАЗ на АВТО
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Розвал сходження в Луцьку

Автосервіс , Мобільний шиномонтаж
Луцьк
+380 << показати тел.
Глушники в Луцьку

Rioparts
Луцьк
+380 << показати тел.
Автоскло в Луцьку

Автоскло
+380 << показати тел.
Центральный выключатель сцепления LuK 510 0116 10 в Луцьку

750.00 грн. / шт.

AUTOREFLEX
Житомир
+380 << показати тел.
Пружина задня Volkswagen T4 в Луцьку

610.00 грн. / шт

Автозапчастини для вашого авто
Луцьк
+380 << показати тел.
Гофра 45х100 в Луцьку

65.00 грн. / штука

Авто ША.БО
Луцьк
+380 << показати тел.
Переобладнання автосалонів в Луцьку

Автомодерн
Луцьк
+380 << показати тел.
Корпусные подшипников, подшипник UC в Луцьку

JINB Подшипниковая Компания
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись