Комп’ютерна інженерія, Луцьк

Комп’ютерна інженерія, Луцьк

Комп’ютерна інженерія
Контакти продавця:


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Комп’ютерна інженерія

Галузь знань:

«ІНФОРМАТИКА ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА»

Напрям підготовки: «КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ»

Освітньо-кваліфікаційні рівні та кваліфікація за дипломом:

Спеціаліст – інженер з комп’ютерних систем

Бакалавр – технік із системного адміністрування

 Об'єктом базового освітнього напряму “Комп'ютерна інженерія” (КІ) є технічне та системне програмне забезпечення комп'ютерних систем, мереж і їх компонентів універсального та спеціального призначення: розробка, виготовлення, відлагодження, обслуговування.

 Все більше і більше студентів вибирають спеціальності, які пов’язані з інформаційними технологіями. Популярність цих напрямів підготовки зумовлена масовим впровадженням комп'ютерів у діяльність людини, у діяльність підприємств — від найменших до найбільших корпорацій.

Комп'ютерні інженери спеціалізуються в приладобудуванні, створюють цифрові схеми, які є основами складових частин комп'ютера і комплектуючих.

Фахівець комп'ютерної інженерії бере участь у роботах зі створення, інсталяції, модернізації та експлуатації програмного системного забезпечення та технічних засобів комп'ютерних систем, комплексів та мереж загального та цільового призначення.

Сьогодні велика кількість випускників напряму роблять успішні кар'єри в різних галузях науки, інженерії і бізнесу, що сприяє розвитку IT-галузей, і робить нас усе більш залежними від комп'ютерних технологій.

Освітня програма комп'ютерної інженерії повністю відповідає Державним освітнім стандартам України та рекомендаціям спеціальної комісії АСМ/ІЕЕЕ-СS (The Association for Computer Machinery/The Institute of Electrical and Electronics Engineers Computer Society) світового авторитету з питань розробки навчальних планів та програм в галузі КІ. Вона також узгоджена з відповідними навчальними програмами в кращих технічних університетах Європи і Північної Америки. На відміну від інших освітніх програм, націлених на підготовку фахівців з використання комп'ютерних засобів, ця програма має виражене внутрішнє системне комп'ютерне спрямування. Особливостями програми є вивчення англійської мови (розмовної і технічного перекладу) протягом усіх років навчання та безперервність підготовки з математики та програмування.

Функціональні обов'язки фахівця комп'ютерної інженерії охоплюють широке коло науково-технічної та виробничої діяльності від технічного обслуговування комп'ютерних систем до виконання наукових досліджень, об'єктом яких є комп'ютерні технічні та програмні засоби; технічні посади в підрозділах, що займаються експлуатацією, виробництвом і розробкою програмного і технічного забезпечення комп'ютерних засобів, систем, комплексів та мереж на підприємствах, в організаціях та установах незалежно від їх профілю та форми власності.

Доступ до подальшого навчання

Бакалавр за напрямом “Програмна інженерія” може продовжити в інституті навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні спеціаліст за спеціальностями:  “Комп’ютерні системи та мережі”, “ Програмне забезпечення систем».

Підготовка фахівців з усіх напрямів передбачає оволодіння найрозповсюдженішими мовами програмування C, C++, C#, Java, Object Pascal, Assembler, знання архітектури сучасних процесорів, комп’ютерів і комп’ютерних комплексів (кластерів).

Значна увага приділяється матеріальній базі та архітектурі комп’ютерних мереж і їх проектуванню, сучасним технологіям і середовищам розробки програмних засобів (Dot Net, Web–технології, мова UML, технології розробки розподілених баз даних, C++Builder, Delphi, Microsoft Visual Studio, CASE–технології, тощо).

Досконало вивчаються системи керування базами даних Microsoft  SQL Server, Oracle та ін., сучасні мережеві технології розробки програм, комп’ютерні системи з паралельною і розподіленою обробкою інформації, кластерні та cloud-системи.

Студенти можуть виконувати практичні роботи та наукові дослідження в лабораторіях кафедри які оснащені сучасним програмним забезпеченням, найновішим обладнанням, що включає високопродуктивні персональні комп'ютери, засоби розробки універсальних та спеціалізованих комп'ютерних систем на основі сучасної компонентної бази ведучих зарубіжних фірм.

Студенти напряму «Комп’ютерна інженерія» на практичних заняттях лабораторіях кафедри

 Попит на фахівців:

Сьогодні випускники даного напряму працюють на провідних підприємствах регіону (центр державного земельного кадастру, головне управління статистики у Волинській обл., управління праці і соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації, «МістоБуд», «Тигрес», Луцький автозавод, ПрАТ "ДатаГруп", центр науково-технічної творчості учнівської молоді), в органах регіонального та галузевого управління.

 

Микола Яручик, випускник напряму «Комп’ютерна інженерія», директор ПП «Апельсин», засновник благодійного фонду, депутат Луцької міської ради

Андрій Спірін, випускник напряму «Комп’ютерна інженерія», працівник мережі магазинів «Комп’ютерний всесвіт»

Програмою підготовки передбачено три види практик, які студенти можуть проходити на провідних підприємствах регіону (зокрема, ПП “Інтро”, ПП «ГЕО-АРХ ПРОЕКТ», контрольно ревізійне управління у Волинській області, УДППЗ Укрпошта, ПП “Фірма Модуль”, ПП «Гарміда», «СоmDrive», ТзоВ «Телеком-сервіс», ВАТ "Укртелеком"). Студенти також набувають практичного досвіду при підготовці курсових і дипломних робіт, тематика яких узгоджується з їх побажаннями щодо напряму майбутньої діяльності та працевлаштування.

Студент, навчаючись на напрямі “Комп’ютерна інженерія”, отримує знання та навички з таких дисциплін:

 

 • комп'ютерна електроніка;

 • комп'ютерне моделювання;

 • комп'ютерна графіка

 • периферійні пристрої;

 • обчислювальні системи та мережі ЕОМ;

 • паралельне програмування;

 • системне програмне забезпечення;

 • логічне програмування;

 • об'єктно-орієнтоване програмування;

 • цифрові ЕОМ;

 • та інше.

 

Випускники спеціальності комп'ютерні системи і мережі після закінчення навчання отримують кваліфікацію “Інженер з комп’ютерних систем” та можуть займати посади:

 

 • технік обчислювального центру;

 • технік-конструктор (електроніка);

 • адміністратор баз даних та систем;

 • аналітик з комп'ютерних комунікацій та комп'ютерних систем;

 • інженер з програмного забезпечення комп'ютерів;

 • конструктор комп'ютерних систем;

 • інженер з застосування комп'ютерів;

 • спеціаліст комп’ютерної інженерії;

 • технічний фахівець в галузі забезпечення комп’ютерних систем та мереж

 • та інше.

 

і вирішувати такі типові задачі професійної діяльності:

 

 • монтаж та ремонт електронних обчислювальних машин;

 • виробництво деталей електронного обладнання;

 • створення програмного забезпечення;

 • обробка даних та робота з базами даних;

 • технічне обслуговування та ремонт комп'ютерної техніки;

 • та інше.

Кафедра комп’ютерних технологій, яка забезпечує підготовку випускників напряму «Комп’ютерна інженерія» співпрацює з Національним університетом «Львівська політехніка», Луцьким Національним технічним університетом, Національним авіаційним університетом та базовим університетом «Україна».

 

Зустріч з професором Університету Рокфеллера (Нью-Йорк, США) Сергієм Дмитровичем Хомуком

Зустріч з доцентом Національного університету «Львівська політехніка» Євгеном Ярославовичем Вавруком

Крім науково-дослідної роботи, майбутні спеціалісти вміють цінувати прекрасне, займаються спортом.

 

Талановиті комп’ютерщики

Переможці спартакіади Університету «Україна»

 Фото Комп’ютерна інженерія

Комп’ютерна інженерія фото 0
Товари схожі на Комп’ютерна інженерія

Інші товари схожі на Комп’ютерна інженерія

Школа-студія «Шляхетна панночка» луцьк
Курси польської Мови в Польщі луцьк
Вища освіта в Польщі луцьк
ВУЗи партнери в Польщі луцьк
Мовні курси за кордоном луцьк
Шукати на порталі: кафедра Комп’ютерна інженеріяФакультет комп'ютерних технологій та інформаційної діяльності

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу