Коронарографія, Івано-Франківськ

Коронарографія, Івано-Франківськ

Коронарографія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... СІМЕДГРУП
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Коронарографія

Проводить: 
Технічне виконання: 

Ангіограф Artis Zee floor

Виробник: Siemens

Рік випуску: 2011

Послуги: 
 • Коронарографія
 • Артеріографія
 • Коронарне стентування
 • Коронарографія — це метод рентгенологічного дослідження уражень вінцевих (коронарних) артерій серця. Суть маніпуляції полягає в тому, що за допомогою катетера рентген-контрастна речовина подається безпосередньо в просвіт вінцевих артерій, після чого проводять серію рентгенограм, на яких можна буде виявити наявність атеросклеротичних бляшок та ступінь стенозу, міокардіальних містків,тощо.

  Артеріографія — це рентгенологічне дослідження артерії, засноване на введенні рентген-контрастної речовини. Артеріографія використовується в основному для виявлення місця розташування і величини атероми, переважно в коронарних артеріях (коронарна ангіографія) і артеріях нижніх кінцівок, а також для уточнення місця виникнення аневризм інтра-екстракраніальних судин. Проводиться при виникненні транзиторних ішемічних атак, інсультів.

  Аортографія — метод рентгенологічного дослідження грудної або черевної аорти з використанням контрастних речовин,шляхом її катетеризації. Принцип дії даного обстеження — введення рентген-контрастної речовини, після чого здійснюється серія рентгенограм. Аортографія проводиться з метою визначення ступеня захворювання, а також локалізації патологічних ділянок; таке обстеження суттєво допомагає при плануванні хірургічного лікування.

  Для проведення вищевказаних методів лікування та дослідження в лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" використовують ангіографічну установку Artis Zee floor фірми Siemens. Апарат має потужну швидкодіючу цифрову систему отримання та обробки зображень, яка може бути оптимізована для універсального, нейро-або кардіоангіографії і забезпечує широкий спектр режимів роботи (з частотою від 0,5 до 60 кадрів / сек) з можливістю відтворення отриманої інформації в реальному часі. У цифрову систему ангіографа повністю інтегровано програмне забезпечення для побудови 3D зображень, у тому числі серця.

  Система Artis Zee floor має програмне забезпечення для постпроцесингу, в т.ч. режими автоматичного або ручного вимірювання кутів і відстаней, аналізу функції лівого шлуночка та стенозів судин (в т.ч. коронарних артерій), підключення до госпітальних, радіологічних та кардіологічних комп'ютерних мереж у режимі online, а також широкі можливості архівації рентген-зображень, у т.ч. на CD, DVD і USBносії.Фото Коронарографія

Коронарографія фото 0
Товари схожі на Коронарографія

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) луцьк
Комп’ютерна томографія (КТ) луцьк
Ендоскопія луцьк
Ультразвукова діагностика (УЗД) луцьк
Клінічна імунологія-алергологія луцьк

Інші товари схожі на Коронарографія

УЗД при вагітності луцьк
Реставрація зубів вінірами луцьк
Всі види пластичних операцій луцьк
Акваріумна риба (Півник), Луцьк луцьк
Лазерна хірургія шийки матки луцьк
Шукати на порталі: Магнітно-резонансна томографіяМРТКомпютерна томографіяКТКоронарографіяУльтразвукове дослідженняУЗДЕзофагогастродуоденоскопіяендоскопіядіагностикалабораторна діагностикадіагностика організму

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу